Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja

Zamek Jego Królewskiej Mości

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Obrazek

Rezygnacja

Postprzez AFvTD 25 lut 2019, o 15:42

Wasza Królewska Mość Konradzie Jakubie

Bez zbędnych wstępów informuję, że rezygnuję z funkcji Premiera Rządu WKM. Za nami niemal 2 miesiące wspólnej pracy i prób ożywienia Królestwa Baridasu. Prób, błędów, testów, działania i rozczarowań. Nie wszystko się udało, niektóre z działań okazały się błędem, niektóre nie doczekały się finiszu. Nie zdołałem znaleźć całego Dworu, natomiast ci, którzy zgodzili się działać obecnie są niewidoczni. Pomimo tego, że mogą podołać jeszcze powierzonym zadaniom, ja już nie będę im przewodniczył. To już nie jest Królestwo Baridasu, do którego przybyłem. Nie wiem nawet, czy można obecnie nasz kraj nazwać Baridasem... Spory wyniszczają nasz kraj od środka, nikt sobie nie ufa. Próbowałem godzić, próbowałem dzielić i przeciwstawiać. Nic nie zadziałało. Nie mam więcej pomysłów ani motywacji do motywowania innych. Mam pomysły, jednakże nie ma sensu realizować ich gdzieś, gdzie nie znajdą jakiegokolwiek odzewu. Nie chcę się marnować, męczyć i użerać z ludźmi, którym obojętny jest dalszy los Królestwa.

Decyzja jest jak najbardziej przemyślana, nie została podjęta jedynie na podstawie wątku, który niedawno powstał. Pierwsze przemyślenia pojawiły się już w momencie nieosiągnięcia kworum w trakcie głosowania mojej poprawki do praw kardynalnych. Efektem okazała się jednak przemowa, która zamiast jednak przekonać mnie, że powinienem zostać, utwierdziła mnie w przekonaniu, że dla nas już nie ma ratunku.

Walczyłem jednak dalej, udało mi się zmienić Kasztelana Almery i mam nadzieję, że dzięki temu będzie dalej realizował swoje plany, bez względu na to, co się będzie działo w Baridasie. Zapewniam, że zawsze będzie miał moje wsparcie.

Cóż, skoro nie można oprzeć się na działaniach obywateli, trzeba zająć się własnymi aspiracjami, rozwojem personalnym. Jak może już WKM wie, prawdopodobnie zostanę Lordem Szambelanem Królestwa Hasselandu. Dlatego też zrzucenie balastu Premiera, balastu męczącego i demotywującego pozwoli mi rozwinąć zdolności "przywódcze".
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Re: Rezygnacja

Postprzez Konrad Jakub 28 lut 2019, o 00:14

Konrad Jakub
z łaski Urusa i woli Narodów Król Baridasu i Polski, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped, wielki książę litewski etc. etc.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Powrót do Zamek Królewski