Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta Królowej Teutonii

Dział archiwalny

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez Konrad Jakub 2 lut 2019, o 19:08

Jest mi miło powitać na naszej ziemi i w moim zamku Jej Królewską Mość Joannę Izabelę. Chociaż nie widzimy się pierwszy raz, to jest to pierwsza okazja na spotkanie od czasu, kiedy oboje mamy zaszczyt panować w swoich krajach.

Mam nadzieję, że Królowa będzie u nas bawiła się jak najlepiej, do czego pragną przyłożyć się Baridajki i Baridajczycy.

Proszę Komendanta Generalnego KGB o złożenie meldunku o gotowości kompanii reprezentacyjnej.
Konrad Jakub
z łaski Urusa i woli Narodów Król Baridasu i Polski, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped, wielki książę litewski etc. etc.


Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
 

Re: Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez Paulus Buddus 2 lut 2019, o 19:21

Po przybyciu do Zamku Królewskiego w Almerze, nastąpił ceremoniał wojskowy.

Kompania reprezentacyjna Królewskiej Gwardii Baridasu: BACZNOŚĆ! DO HYMNU!

Wszyscy stojący stanęli na baczność i przy akompaniamencie werbli orkiestry gwardyjskiej, wciągnięto na maszty flagi Królestwa Teutonii oraz Królestwa Baridasu. Rozpoczęto śpiew hymnu Królestwa Teutonii.

Jej Królewska Mość Joanna Izabela, pełna powagi i skupienia, trzymając dłoń na piersi, wspólnie z pozostałymi członkami dyplomacji teutońskiej włączyła się w śpiew.Następnie Jego Królewska Mość Konrad Jakub zaintonował hymn Królestwa Baridasu. Obecni, podczas uroczystości obywatele, gwardziści i mieszkańcy Baridasu głośnym chórem dołączyli do śpiewu.


Kompania reprezentacyjna Królewskiej Gwardii Baridasu: PO HYMNIE! DO DEFILADY WYSTĄP!

W pierwszej kolumnie, która uformowała się po komendzie, wystąpili gwardziści z chorągwiami. Pierwszy chorąży, miał zaszczyt nieść flagę Królestwa Baridasu. Następnie za nim, maszerowali poszczególni żołnierze, niosąc chorągwie lenn Królestwa Baridasu. Po minięciu Ich Królewskich Mości i zwróceniu głowy w Ich kierunku, kolumna przemaszerowała dalej. Po chwili pojawili się żołnierze wchodzący w skład jednostek lądowych i morskich, w przepięknych galowych strojach. Nad głowami Ich Królewskich Mości przeleciały samoloty szturmowe, za którymi pozostały smugi w kolorach Teutońskich i Baridajskich. Po jednostkach pieszych, zaprezentowano sprzęt wojskowy - samochody bojowe i opancerzone, czołgi lekkie jak również wyrzutnie rakiet. Po zakończonym przeglądzie Komendant Gwardii Baridasu zwrócił się do Królewskich Mości:

Wasza Królewska Mość Joanno Izabelo,
Wasza Królewska Mość Konradzie Jakubie,


Królewska Gwardia Baridasu, która zaprezentowała się przed Wami, będzie zawsze stać na straży przyjaźni teutońsko-baridajskiej. Będzie zawsze stawać w obronie tych, którzy o to proszą. Mam nadzieję, że współpraca na poziomie wojskowych pozwoli obydwu krajom zbliżyć się do siebie, przez wspólne manewry i ćwiczenia. Mam też ogromną nadzieję, że wojska nigdy nie staną naprzeciw siebie, aby rozlać przyjacielską krew.

Niech żyje Teutonia! Niech żyje Baridas
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 

Re: Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez Konrad Jakub 2 lut 2019, o 20:47

Po oficjalnym powitaniu, delegacja udała się na rozmowy do Zamku Królewskiego. Z racji niekorzystnych warunków, dalsze części uroczystości przeniesiono na dzień jutrzejszy.
Konrad Jakub
z łaski Urusa i woli Narodów Król Baridasu i Polski, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped, wielki książę litewski etc. etc.


Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
 


Powrót do Piwnice zamkowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron