Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta Królowej Teutonii

Dział archiwalny

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez KJAF 2 lut 2019, o 19:08

Jest mi miło powitać na naszej ziemi i w moim zamku Jej Królewską Mość Joannę Izabelę. Chociaż nie widzimy się pierwszy raz, to jest to pierwsza okazja na spotkanie od czasu, kiedy oboje mamy zaszczyt panować w swoich krajach.

Mam nadzieję, że Królowa będzie u nas bawiła się jak najlepiej, do czego pragną przyłożyć się Baridajki i Baridajczycy.

Proszę Komendanta Generalnego KGB o złożenie meldunku o gotowości kompanii reprezentacyjnej.
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez Paulus Buddus 2 lut 2019, o 19:21

Po przybyciu do Zamku Królewskiego w Almerze, nastąpił ceremoniał wojskowy.

Kompania reprezentacyjna Królewskiej Gwardii Baridasu: BACZNOŚĆ! DO HYMNU!

Wszyscy stojący stanęli na baczność i przy akompaniamencie werbli orkiestry gwardyjskiej, wciągnięto na maszty flagi Królestwa Teutonii oraz Królestwa Baridasu. Rozpoczęto śpiew hymnu Królestwa Teutonii.

Jej Królewska Mość Joanna Izabela, pełna powagi i skupienia, trzymając dłoń na piersi, wspólnie z pozostałymi członkami dyplomacji teutońskiej włączyła się w śpiew.Następnie Jego Królewska Mość Konrad Jakub zaintonował hymn Królestwa Baridasu. Obecni, podczas uroczystości obywatele, gwardziści i mieszkańcy Baridasu głośnym chórem dołączyli do śpiewu.


Kompania reprezentacyjna Królewskiej Gwardii Baridasu: PO HYMNIE! DO DEFILADY WYSTĄP!

W pierwszej kolumnie, która uformowała się po komendzie, wystąpili gwardziści z chorągwiami. Pierwszy chorąży, miał zaszczyt nieść flagę Królestwa Baridasu. Następnie za nim, maszerowali poszczególni żołnierze, niosąc chorągwie lenn Królestwa Baridasu. Po minięciu Ich Królewskich Mości i zwróceniu głowy w Ich kierunku, kolumna przemaszerowała dalej. Po chwili pojawili się żołnierze wchodzący w skład jednostek lądowych i morskich, w przepięknych galowych strojach. Nad głowami Ich Królewskich Mości przeleciały samoloty szturmowe, za którymi pozostały smugi w kolorach Teutońskich i Baridajskich. Po jednostkach pieszych, zaprezentowano sprzęt wojskowy - samochody bojowe i opancerzone, czołgi lekkie jak również wyrzutnie rakiet. Po zakończonym przeglądzie Komendant Gwardii Baridasu zwrócił się do Królewskich Mości:

Wasza Królewska Mość Joanno Izabelo,
Wasza Królewska Mość Konradzie Jakubie,


Królewska Gwardia Baridasu, która zaprezentowała się przed Wami, będzie zawsze stać na straży przyjaźni teutońsko-baridajskiej. Będzie zawsze stawać w obronie tych, którzy o to proszą. Mam nadzieję, że współpraca na poziomie wojskowych pozwoli obydwu krajom zbliżyć się do siebie, przez wspólne manewry i ćwiczenia. Mam też ogromną nadzieję, że wojska nigdy nie staną naprzeciw siebie, aby rozlać przyjacielską krew.

Niech żyje Teutonia! Niech żyje Baridas
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 

Re: Wizyta Królowej Teutonii

Postprzez KJAF 2 lut 2019, o 20:47

Po oficjalnym powitaniu, delegacja udała się na rozmowy do Zamku Królewskiego. Z racji niekorzystnych warunków, dalsze części uroczystości przeniesiono na dzień jutrzejszy.
Avatar użytkownika
 


Powrót do Piwnice zamkowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości