Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pożegnanie

Pożegnanie

Postprzez Piotr Paweł I 7 paź 2020, o 10:21

Drodzy Hasselandczycy,

Zgodnie z decyzją Lorda Szambelana, stan wyjątkowy został zniesiony, a więc - wobec zmian w prawie - przestał też istnieć urząd Lorda Protektora.
Żegnam się więc z Wami jako były Lord Protektor - ale nie żegnam się z Hasselandem. Przez minione lata przeszliśmy wiele kryzysów. Teraz mamy kolejny. Przejdziemy go, a Hasseland przetrwa - bo tak było też w przeszłości.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Pożegnanie

Postprzez AFvTD 7 paź 2020, o 14:30

Diuku nie straszcie!

Dziękuję za ostatni miesiąc, jak również za cały okres w jakim przyszło nam współpracować. Nie ukrywam, że była to współpraca owocna i cieszę się, że mogliśmy razem zmienić Hasseland i poprawić prawo. Najbliższe kilka dni spędzę jeszcze na ogarnięciu spraw organizacyjnych, a następnie zgodnie z zapowiedzią przekażę stery nowemu Lordowi Szambelanowi.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu

Postprzez Michał Jerzy Potocki 7 paź 2020, o 15:27

Chociaż jestem na razie tylko obserwatorem wydarzeń, komentatorem, mieszkańcem Hasselandu
nie odgrywającym w nim żadnej znaczącej roli, to chciałbym pogratulować wszystkim, prac nad znowelizowaniem prawa, oraz wysiłkiem położonym w ustabilizowanie sytuacji itd.
Fajne miejsce Hasseland, takie spokojne, niczym las. Będąc tutaj już któryś tydzień (2-3) zdążyłem się trochę zaznajomić z panującymi tutaj zasadami oraz kulturą. Szkoda, że trafiłem na taki słaby czas dla Hasselandu dotkniętego kryzysem. Mam nadzieję że moją osobą postaram się dodać cos do niego i jakoś wam pomóc. Możecie na mnie liczyć.
Cały czas zastanawiam się nad tym obywatelstwem, jednak nie jestem do końca przekonany.. ale zobaczymy.
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti de Catalan
Príncipe de Scarlana

Postprzez Piotr Paweł I 7 paź 2020, o 20:19

Dziękuję za dobre słowo - i zachęcam do złożenia wniosku o obywatelstwo! Nie przyniesie problemów - a gwarantuje korzyści :D no i obecność w miłym towarzystwie...
Piotr de Zaym
Diuk Sarmacki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Michał Jerzy Potocki 9 paź 2020, o 22:25

Piotr Paweł I napisał(a):Dziękuję za dobre słowo - i zachęcam do złożenia wniosku o obywatelstwo! Nie przyniesie problemów - a gwarantuje korzyści :D no i obecność w miłym towarzystwie...

Chyba mnie Pan przekonał.
Złożę wniosek także dlatego, że niedługo prawdopodobnie zostanie reprezentacja Skarlandu zaakceptowana w Międzymikronacyjnej lidze. Ale zobaczymy. Zapewne na dnia pojawią się moje wnioski.
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti de Catalan
Príncipe de Scarlana

Postprzez Piotr Paweł I 10 paź 2020, o 12:45

Cieszę się :D
Piotr de Zaym
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu