Strona 1 z 1

Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 3 paź 2018, o 16:16
przez Marceli
Wasza Książęca Mość,
Wasze Magnificencje,


Niniejszym informuję o rezygnacji z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki oraz członka Rady z ramienia Akademii Sclavińskiej.

Jednocześnie bardzo serdecznie dziękuję każdemu z Państwa oraz społeczności Księstwa Sarmacji za wzięcie udziału w tym naukowym przedsięwzięciu.

Dziękuję za udział w pracach Rady Nauki, za podjęcie zadania uporządkowania kwestii organizacji edukacji w Sarmacji, tytułów naukowych i wykazu szkół wyższych. Chociaż ta inicjatywa rodziła się w bólu i pojawiały się głosy krytyki, a i wybrzmiewają nadal, to uważam, że była to nasza wspólna, ciekawa i inspirująca przygoda.

Mam nadzieję, że zwolnienie stanowiska ograniczy ataki na Radę Nauki i otworzy drogę do postulowanych zmian, a mnie uwolni od mierzenia się z rzeczami, które nie dają mi już przyjemności w życiu mikronacyjnym.


Z wyrazami szacunku,

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 4 paź 2018, o 15:50
przez Hetman_Gotfryd
Zaiste smutna to nowina, z głębokim żalem przyjmuję tą deklaracje. Jest pan w tym naprawdę dobry i obawiam się że trudno będzie pana zastąpić. Nie mniej życzę powodzenia i sukcesów w każdym kolejnym dniu.

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 5 paź 2018, o 12:22
przez KJAF
Szanowna Rado,

uprzejmie proszę o wskazanie spośród członków Rady Nauki osoby, którą stosownie do § 3. ust. 2 Regulaminu RN, będę mógł wskazać jako osobę przeprowadzającą wybór nowego Przewodniczącego. Bez wskazania chętnego, będę zmuszony przeprowadzić łapankę.

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 5 paź 2018, o 19:12
przez Hetman_Gotfryd
W takim razie ba dzień dzisiejszy, proszę nie brać mojej osoby pod uwagę. W kwestii wyboru nowego przewodniczącego, obecnie nie jestem na tyle czasowy by podołać tej funkcji. Z należytą uwagą i zaangażowaniem dla tej instytucji. Nie mniej gdyby było tak że nikt się nie zgłosi - to z poczucia obowiązku można mnie brać pod uwagę jako tego z łapanki.

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 6 paź 2018, o 00:21
przez Joanna Izabela
Hetman_Gotfryd napisał(a):W takim razie ba dzień dzisiejszy, proszę nie brać mojej osoby pod uwagę. W kwestii wyboru nowego przewodniczącego, obecnie nie jestem na tyle czasowy by podołać tej funkcji. Z należytą uwagą i zaangażowaniem dla tej instytucji. Nie mniej gdyby było tak że nikt się nie zgłosi - to z poczucia obowiązku można mnie brać pod uwagę jako tego z łapanki.

To nie jest na razie wybór nowego przewodniczącego, a tylko wybór osoby która zrobi głosowanie.

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

PostNapisane: 6 paź 2018, o 11:04
przez KJAF
Szanowna Rado,

Na podstawie § 3 ust. 2 Regulaminu Rady Nauki, wyznaczam Wielmożną Carmen wicehrabinę Laurent-Asketil na członkinię RN, która przeprowadzi wybór nowego Przewodniczącego.R E G E N T

(—) KJ