Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

Moderatorzy: Książę Sarmacji, Dwór Książęcy: Rada Nauki — prezydium

Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

Postprzez MarceliDeBO 3 paź 2018, o 16:16

Wasza Książęca Mość,
Wasze Magnificencje,

Niniejszym informuję o rezygnacji z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki oraz członka Rady z ramienia Akademii Sclavińskiej.

Jednocześnie bardzo serdecznie dziękuję każdemu z Państwa oraz społeczności Księstwa Sarmacji za wzięcie udziału w tym naukowym przedsięwzięciu.

Dziękuję za udział w pracach Rady Nauki, za podjęcie zadania uporządkowania kwestii organizacji edukacji w Sarmacji, tytułów naukowych i wykazu szkół wyższych. Chociaż ta inicjatywa rodziła się w bólu i pojawiały się głosy krytyki, a i wybrzmiewają nadal, to uważam, że była to nasza wspólna, ciekawa i inspirująca przygoda.

Mam nadzieję, że zwolnienie stanowiska ograniczy ataki na Radę Nauki i otworzy drogę do postulowanych zmian, a mnie uwolni od mierzenia się z rzeczami, które nie dają mi już przyjemności w życiu mikronacyjnym.

Z wyrazami szacunku,
Obrazek
Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Nauki
Konsulat Sclavinii

Re: Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nauki

Postprzez Hetman_Gotfryd 4 paź 2018, o 15:50

Zaiste smutna to nowina, z głębokim żalem przyjmuję tą deklaracje. Jest pan w tym naprawdę dobry i obawiam się że trudno będzie pana zastąpić. Nie mniej życzę powodzenia i sukcesów w każdym kolejnym dniu.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez Konrad Jakub 5 paź 2018, o 12:22

Szanowna Rado,

uprzejmie proszę o wskazanie spośród członków Rady Nauki osoby, którą stosownie do § 3. ust. 2 Regulaminu RN, będę mógł wskazać jako osobę przeprowadzającą wybór nowego Przewodniczącego. Bez wskazania chętnego, będę zmuszony przeprowadzić łapankę.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 5 paź 2018, o 19:12

W takim razie ba dzień dzisiejszy, proszę nie brać mojej osoby pod uwagę. W kwestii wyboru nowego przewodniczącego, obecnie nie jestem na tyle czasowy by podołać tej funkcji. Z należytą uwagą i zaangażowaniem dla tej instytucji. Nie mniej gdyby było tak że nikt się nie zgłosi - to z poczucia obowiązku można mnie brać pod uwagę jako tego z łapanki.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez Carmen Laurent 6 paź 2018, o 00:21

Hetman_Gotfryd napisał(a):W takim razie ba dzień dzisiejszy, proszę nie brać mojej osoby pod uwagę. W kwestii wyboru nowego przewodniczącego, obecnie nie jestem na tyle czasowy by podołać tej funkcji. Z należytą uwagą i zaangażowaniem dla tej instytucji. Nie mniej gdyby było tak że nikt się nie zgłosi - to z poczucia obowiązku można mnie brać pod uwagę jako tego z łapanki.

To nie jest na razie wybór nowego przewodniczącego, a tylko wybór osoby która zrobi głosowanie.
(-)Carmen Laurent
Lady Koadiutor KT
Królestwo Teutonii
Rada Nauki

Postprzez Konrad Jakub 6 paź 2018, o 11:04

Szanowna Rado,

Na podstawie § 3 ust. 2 Regulaminu Rady Nauki, wyznaczam Wielmożną Carmen wicehrabinę Laurent-Asketil na członkinię RN, która przeprowadzi wybór nowego Przewodniczącego.

R E G E N T

(—) KJ
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Powrót do Rada Nauki