Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zawiadomienie

Moderatorzy: Książę Sarmacji, Dwór Książęcy: Rada Nauki — prezydium

Zawiadomienie

Postprzez Michał F. Lisewicz 10 sie 2018, o 02:01

Informuję, że bezpodstawnie otrzymałem tytuł mgr net.
Być może mogło mieć to związek z moim zatrudnieniem w Książęcej Akademii Nauk, jednakże z tego tytułu żadnych obowiązków nie posiadam. Ponadto nie posiadam wykształcenia wyższego. Przeto, proszę o usunięcie mnie z wykazu naukowców - magistrów i usunięcie tegoż stopnia w moim profilu.

Z poważaniem,
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
(-) Michał Franciszek Lisewicz
Minister Sprawiedliwości Księstwa Sarmacji, Redaktor SOBOS, Minister Finansów Starosarmacji
Rada Ministrów
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji

Re: Zawiadomienie

Postprzez MarceliDeBO 10 sie 2018, o 11:34

Szanowny Panie,
Dziękuję za złożone zawiadomienie. Pragnę wyjaśnić, że Rada Nauki zgodnie z przepisami ustawy Sejmu nr 338 o edukacji sarmackiej i instytucjach nauki nie nadaje i nie odbiera tytułów naukowych, bowiem powyższe działanie pozostaje w sferze uprawnień szkół wyższych. Rada Nauki w drodze uchwały stwierdza posiadanie tytułu naukowego. Dodam, że w Pana przypadku Rada Nauki - w związku z przekazaną przez Rektora KAN informacją o zatrudnieniu na uczelni - podjęła w drodze uchwały decyzję, że Pana działalność na uczelni potwierdza wykształcenie na poziomie magisterskim.

Jeżeli natomiast podtrzyma Pan swoją decyzję i oczekiwania wykreślenia ze spisu Naukowców Księstwa Sarmacji proszę w pierwszej kolejności skierować sprawę do Jego Magnificencji Petera Westa, Rektora KAN.

Z wyrazami szacunku,
Obrazek
Przewodniczący Rady Nauki
Minister Edukacji i Nauki Konsulatu Sclavinii

Dziekan Collegium Medicum w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Przewodniczący Instytutu Zdrowia Powszechnego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Nauki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Re: Zawiadomienie

Postprzez Michał F. Lisewicz 11 sie 2018, o 11:06

Dziękuję bardzo i rozumiem.
Ale to było tak, że dostałem się tam bez żadnych konsultacji...

Nie miałbym nic przeciwko posiadania stopnia magistra, ale otrzymałem ten stopień po prostu bez zasługi.
(-) Michał Franciszek Lisewicz
Minister Sprawiedliwości Księstwa Sarmacji, Redaktor SOBOS, Minister Finansów Starosarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji

Powrót do Rada Nauki