Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o wykonanie decyzji Prefektury

Wniosek o wykonanie decyzji Prefektury

Postprzez Arsacjusz 18 maja 2019, o 17:58

Królewskie Miasto Almera, 18 maja 2019 roku

Obrazek
PREFEKT GENERALNY
Arsacjusz Arped

Naczelna Izba Architektury
Referat ds. Obsługi Organów Państwowych
M00010 Srebrny Róg

Szanowni Radcy,

Prefektura Generalna zwraca się z uprzejmą prośbą o wykonanie decyzji Prefekta Generalnego o zastosowaniu czynności porządkowej w zakładce „Wolna Federacja Pelandzka” prywatnej instytucji o nazwie „Agencja Rozwoju Pelandii” (S00268) należącej do Adama Aleksandra (AG927). Nie dysponuję narzędziem, które pozwoliłoby mi samodzielnie dokonać ingerencji w treść opisu zakładek.

(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem

Re: Wniosek o wykonanie decyzji Prefektury

Postprzez Helwetyk 18 maja 2019, o 18:49

Poważany Panie Prefekcie!

Uprzejmie informuję o usunięciu przedmiotowej zakładki (w pośpiechu kliknąłem niestarannie na przycisk Usuń zamiast Edytuj, ufam jednak, że przedmiotowa treść nie była na tyle cenna ani istotna, że wymaga odtworzenia). Usunięcia dokonałem, uprzednio zmieniając właściciela na siebie, na końcu przywracając jako właściciela p. Adama Aleksandra. Sygnalizuję to, ponieważ chciałbym się upewnić, że posiada Pan Prefekt uprawnienia w systemie do dokonywania analogicznych operacji. W przyszłości, gdyby była wymagana pilna reakcja, może być to wskazane.

Łączę wyrazy szacunku,

Obrazek
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o wykonanie decyzji Prefektury

Postprzez Arsacjusz 18 maja 2019, o 18:59

Wasza Książęca Wysokość!

Dziękuję za szybką odpowiedź. Okazało się, że po zmianie właściciela na siebie mam uprawnienia w systemie do edycji podstron. Muszę przyznać, że nie pomyślałem o takim sposobie.

(—) Arsacjusz Arped
(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem

Powrót do Referat ds. Obsługi Organów Państwowych