Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kryminalny Angemont odc. 1

Kryminalny Angemont odc. 1

Postprzez Santi Vilarte 16 lut 2020, o 22:02

Późnym wieczorem, w nocy z 15 na 16 stycznia nadsierżant Emmerik Polist kończył służbę w komisariacie w południowej części Angemontu, zwanej też Taviletą, gdy zadzwonił telefon. Sciszony, niepewny damski głos poinformował, że w jednym z mieszkań przy ul. Valtarii 1 słychać odgłosy kłótni, rozmówczyni słyszała także odgłos uderzenia czegoś o podłogę. Polist wysłał w tamto miejsce patrol.
We wskazanym mieszkaniu początkowo nikt nie reagował na pukanie do drzwi. Dopiero gdy policjanci zamierzali je już wyważać, wewnątrz usłyszeli szmer, a za chwilę szczęk zamka i drzwi się uchyliły. Mężczyzna o nieco zaczerwienionej twarzy, jakby chowający cały czas ręce za siebie spojrzał badawczo po wszystkich.

-Leiqe dal, qas policia...

W mieszkaniu wszystko wyglądało normalnie. Mężczyzna dość spokojnym głosem oświadczył jednak, że przed chwilą doszło do strasznej rzeczy, i wskazał na łazienkę. W wannie spoczywały zwłoki kobiety. Korek musiano dopiero co wyjąć i wody w wannie było już poniżej połowy jej wysokości.
Mężczyzna stwierdził, że jego żona postanowiła wziąć kąpiel. Zaniepokojony brakiem jakichkolwiek odgłosów przez dłuższy czas, wyłamał w końcu drzwi łazienki i zastał ją utopioną.
Patrol wezwał natychmiast policyjnego lekarza i dalsze siły. Ze wszystkich obecnych, z sąsiadami licząc, najmniej poruszony całą sytuacją wydawał się być mąż denatki.
Santiago Vilarte
Kanclerz KS
Poseł
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel
Naczelna Izba Architektury
 

Powrót do Angemont i okolice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość