Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

KAN - zmiany

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Re: KAN - zmiany

Postprzez Erik Hoch 11 cze 2018, o 09:32

Przepraszam, czy uczelnia ma statut? chociażby z czasów sprzed włączeniem Hasselandu w skład Sarmacji.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 16 cze 2018, o 09:55

Przepraszam że pytam, ale co z moim wydziałem w KAN?
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez Jean-Fr Leblanc 16 cze 2018, o 18:12

Szanowni Państwo jeżeli będziecie Państwo zainteresowani mógłbym pomóc w organizacji wydziału prawa w KAN. Mam kilka ciekawych pomysłów oraz wizji dotyczących tego projektu, zachęcam do kontaktu.

Z poważaniem,
Obrazek

Licencjonowany Obrońca przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji nr wpisu 002.
Kancelaria prawna Leblanc & Partnerzy - potrzebujesz prawnika ? postaw na naszą wiedzę i doświadczenie!
Rekrut KMW
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Piotr Paweł I 17 cze 2018, o 15:52

Odpowiadam w obu sprawach. Pierwsza - przepraszam, nadmiar spraw legislacyjnych (pracuję nad 4 ustawami) trochę to wydłużył, ale jasne, jutro postaram się zadziałać. Druga - proszę bardzo, proponuję najpierw instytut który jak się rozwinie to przekształcimy w wydział.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Lord Szambelan, Król-Senior Hasselandu
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 17 cze 2018, o 16:19

Rozumiem, nie ma problemu.
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez Piotr Paweł I dzisiaj, o 13:58

Rozporządzenie Rektora
Królewskiej Akademii Nauk Królestwa Hasselandu

1. Tworzy się Wydział Nauk Społeczno-Ekonomicznych w organizacji.
2. Na funkcję Pełnomocnika Rektora ds. organizacji Wydziału powołuje się p. Jarosława Wawrzyniaka, powierzając mu przygotowanie zasad funkcjonowania Wydziału.
3.Na podstawie propozycji Pełnomocnika dokonane zostaną zmiany w Statucie Akademii.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Lord Szambelan, Król-Senior Hasselandu
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez Erik Hoch dzisiaj, o 15:41

To dobra wiadomość dla naszego szkolnictwa wyższego! jestem szczerze tym ucieszony.

Gratuluję Panu, Panie Jarosławie i życzę powodzenia na stanowisku Pełnomocnika Rektora.

Mam nadzieję, że wkrótce naszym oczom ukażą się obfite sukcesy Hasselandzkiej Uczelni :)
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Jarosław Wawrzyniak dzisiaj, o 17:27

Dziękuję Rektorowi Akademii za powołanie Wydziału Nauk Społeczno-Ekonomicznych oraz na powołanie mojej osoby na funkcję Pełnomocnika. W najbliższym czasie tj. do początku przyszłego tygodnia przedstawię pełny zakres prac oraz statut wydziału, którym mam zaszczyt kierować. Jednocześnie, jak już wcześniej pisałem jestem otwarty na współpracę z innymi wydziałami oraz zapraszam do samego wydziału.
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez Jarosław Wawrzyniak dzisiaj, o 17:29

Erik Hoch napisał(a):To dobra wiadomość dla naszego szkolnictwa wyższego! jestem szczerze tym ucieszony.

Gratuluję Panu, Panie Jarosławie i życzę powodzenia na stanowisku Pełnomocnika Rektora.

Mam nadzieję, że wkrótce naszym oczom ukażą się obfite sukcesy Hasselandzkiej Uczelni :)

Dziękuję.
Postaram się sprostać oczekiwaniom i wyzwaniom naszej pięknej Hasselandzkiej uczelni oraz bogatej w życie Sarmacji.
Jarosław Wawrzyniak

Poprzednia strona

Powrót do Królewska Akademia Nauk