Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wspólne manewry

Organizacja paramilitarna Królestwa Hasselandu

Wspólne manewry

Postprzez AJMaat 16 mar 2020, o 22:27

Czcigodny Lordzie Szambelanie!
Zwracam się z propozycją przeprowadzenia w kwietniu wspólnych manewrów Gwardii Hasselandzkiej, Królewskiej Gwardii Baridasu oraz Teutońskiej Lwiej Gwardii Królewskiej pod auspicjami Królewskich Sił Zbrojnych. Jesteśmy zdania, że ćwiczenia wojskowe w dużym stopniu przyczyniłyby się do zacieśnienia więzi między naszymi samorządami oraz zwiększenia naszego potencjału militarnego podczas niespodziewanych sytuacji krytycznych. Zakładam, że szczegółowy plan opracujemy w fazie przygotowań, lecz na tę chwilę proponuję zakrojone na szeroką skalę terytorialną (na terenie wszystkich trzech samorządów) interdyscyplinarne ćwiczenia, obejmujące m.in. kursy strzeleckie, podchody, gry wojenne oraz zawody sprawnościowe. Proszę o ustosunkowanie się do tej propozycji i możliwie szybką odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Albert Jan Maat
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
 

Re: Wspólne manewry

Postprzez Santi Vilarte 18 mar 2020, o 18:05

Dziękuję za propozycję, kiedyś już z naszej strony była takowa i wówczas nie doszło to do skutku, teraz mam nadzieję, ze uda się sprawnie zebrać oddziały i przeprowadzić takie ćwiczenia podnoszące ich sprawność, a jednocześnie korzystne dla naszej aktywności. Oczywiście deklaruję udział i sprawdzę stan mobilizacji w GH.
Jeśli chodzi o strzelanie, to dobrym pomysłem byłaby choćby jakaś gra online, niewymagająca instalacji niczego na komputerze, w której możnaby np. ćwiczyć strzelanie do celu.
Santiago Vilarte
Poseł
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 


Powrót do Gwardia Hasselandzka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość