Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Debata nad sprawą promocji

Debata nad sprawą promocji

Postprzez Piotr Paweł I 8 lis 2019, o 17:21

Wysoka Izbo,

Promocja mikronacji to temat, rzekłbym, odwieczny. Ja już próbowałem wszystkiego i wszystko (niemal) widziałem. Publikacje w mediach. Rozdawanie ulotek na fandomach. Posty na Facebooku. Efekty są skromne. Ale bez tej promocji w ogóle ich nie będzie.
Na razie we dwóch z Lordem Szambelanem zajmujemy się Facebookiem.

https://www.facebook.com/Hasseland/

Może więcej osób włączy się w promowanie strony Hasselandu na FB? A może spróbujemy jakichś innych, niestereotypowych działań? Jest też nieaktywna strona https://www.facebook.com/polskiemikronacje/ Pismo "Mikronauta" nie powstało, bo nie było chętnych do pisania artykułów. Może spróbujmy chociaż wykorzystać stronę "Polskie mikronacje"?
Jak nikt nie wie, że jesteśmy, to pozostajemy w gorszej sytuacji niż jakieś zapomniane plemię w amazońskiej dżungli czy na wysepce na Pacyfiku. Tamte plemię już zostało dostrzeżone przez satelity. Na nas ktoś wpada przypadkiem...
Jakieś pomysły?
Jak napisałem o tym na Discordzie, ktoś mi napisał:
Tu trzeba powoli majdan zwijać, a nie podkręcać atmosferę i ekscytować jak pierwszego dnia w mikronacjach ;).
No nie, ja niczego zwijać nie będę...
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: Debata nad sprawą promocji

Postprzez Santi Vilarte 8 lis 2019, o 21:03

Myślę, że niezależnie od tego, czy przedłożymy to w ZK czy poza, nie znajdziemy jednego pewnego rozwiązania. Z fb jest taki problem, że część osób nie będzie zapewne kilkała polubień, bo nie chcą łączyć swojej realnego wizerunku z mikronacjami. Trzeba się pogodzić z tym, że fb będzie komunikatorem jednostronnym, natomiast poza regularnym publikowaniem postów przychodzi mi do głowy jeszcze jedna myśl:
umożliwić składanie wniosków urzędowych przez Messengera.
Dla osób, które nie mają nic przeciwko ujawnieniu tożsamości, to będzie całkiem wygodne, a dla strony KH może dodać nieco ruchu.
Santiago Vilarte
Podkanclerzy
Minister Informacji
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów

Powrót do Zgromadzenie Krajowe (Saviuna)