Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

[Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez AFvTD 3 mar 2019, o 13:27

NIEAKTUALNY

Spis urzędników Królestwa Hasselandu

Stan na 3.03


  1. Lord Szambelan: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 28.02.2019 do 28.06.2019)
  2. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 5.01.2019 do 5.05.2019)
  3. Lord Steward: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019)
  4. Lord Konstabl: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019 do 19.04.2019)
  5. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019 do 16.04.2019)
  6. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019)
  7. Lord Sekretarz Kancelarii Promocji i Rozwoju: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 20.02.2019)
  8. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: Marek Bajtuś (od 18.12.2018)
  9. Lord Marszałek: Thomas von Lissendorff (od 20.02.2019)
  10. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
  11. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
  12. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Avatar użytkownika
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez AFvTD 16 kwi 2019, o 21:05

NIEAKTUALNY

Spis urzędników Królestwa Hasselandu

Stan na 16.06.2019


  1. Lord Szambelan: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 28.02.2019 do 15.06.2019)
  2. Lord Szambelan: Thomas von Lisendorff (od 16.06.2019 do 16.10.2019)
  3. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 5.01.2019 do 5.09.2019)
  4. Lord Steward: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019)
  5. Lord Konstabl: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.04.2019
  6. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: King Kong von Hippogriff (od 17.04.2019)
  7. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019)
  8. Lord Sekretarz Kancelarii Promocji i Rozwoju: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 20.02.2019 do 30.04.2019)
  9. Lord Sekretarz Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Piotr de Zaym (od 30.04.2019)
  10. Lord Doradca Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Seweryn Santecki (od 19.04.2019)
  11. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: Marek Bajtuś (od 18.12.2018)
  12. Lord Marszałek: Thomas von Lissendorff (od 20.02.2019)
  13. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
  14. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
  15. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
Ostatnio edytowano 14 lip 2019, o 15:51 przez Santi Vilarte, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spis nieaktualny
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Avatar użytkownika
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez Santi Vilarte 14 lip 2019, o 15:49

Spis urzędników Królestwa Hasselandu (stan na 24.01.2020 r.)


1. Lord Szambelan: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 12.11.2019)
2. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 24.01.2020)
3. Lord Steward: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 19.06.2019)
4. Lord Konstabl: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.04.2019)
5. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 24.10.2019)
6. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Marek Bajtuś (od 10.08.2019)
7. Lord Sekretarz Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Piotr de Zaym (od 30.04.2019)
8. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: p.o. Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.09.2019)
9. Lord Namiestnik Vienbien: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 26.12.2019)
10. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
11. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
12. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
Ostatnio edytowano 24 sty 2020, o 23:43 przez Santi Vilarte, łącznie edytowano 4 razy
Powód: http://prawo.sarmacja.org/akt,11326.html
Santiago Vilarte
Kanclerz KS
Poseł
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel
Naczelna Izba Architektury
 


Powrót do Lord Szambelan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość