Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Umowa dot. nazw wysp hasselandzkich

Umowa dot. nazw wysp hasselandzkich

Postprzez Santi Vilarte 6 mar 2020, o 20:49

Poniżej oficjalny tekst umowy, zawartej w kwestii nazw wysp Razuri i Zegiesa.

Umowa określająca ramowe warunki zmiany nazw
wysp Razuri i Zegiesa

1. Stronami umowy są: Królestwo Hasselandu (dalej: Hasseland) oraz Ola Kaarina Isadora Chojnacka (dalej: Wnioskodawca).
2. Hasseland wyraża zgodę na zmianę nazw wysp Razuri i Zegiesa. Zmiana dokona się w drodze referendum, którego przedmiotem będzie wybór jednej z zaproponowanych nazw. Szczegóły wyboru nazw do referendum określą władze Hasselandu. Zgoda następuje z zastrzeżeniem dalszych punktów.
3. Zmianie nie ulegają nazwy pokrewne, związane językowo z nazwami Razuri bądź Zegiesa lub od nich pochodzące.
4. Po przeprowadzeniu referendum, Wnioskodawca zobowiązuje się dostarczyć aktualną mapę Hasselandu, z nowymi nazwami i ewentualnymi innymi zmianami, ustalonymi z Hasselandem.
5. Hasseland nie będzie używał nazw wysp Razuri i Zegiesa, jednak nie bierze odpowiedzialności za ewentualne działania osób prywatnych w tym zakresie.
6. Nowe nazwy wchodzą w życie z chwilą dostarczenia mapy, o której mowa w pkt. 4. Umowa zaś wchodzi w życie z chwilą publikacji na forum.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
b. poseł,
Lord Szambelan KH,
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Umowa dot. nazw wysp hasselandzkich

Postprzez OlaChojnacka 20 cze 2020, o 21:33

Nazwy sa zmienione, ale nie mam chyba fonta oryginalnie użytego (Arial pogrubiony italic???). Jak ktoś mi powie, jaki był, to zmienię.

Jest to najlepsza jakość, jaka jest możliwa - wiekszego źródła nie było, a mój projekt zwektoryzowania jej poprzez odręczne odzysowywanie hipsometrii* dałby owoce za jakieś 30 lat.

*ja zdecydowanie wolę mapy polityczne.
Załączniki

Mapa-Razuri-fix.png
zmiana nazw
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka
Baronessa w Sarmacji, najfajniejsza skunksiczka w całym Pollinie.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Lord Szambelan