Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kierunki działania

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Re: Kierunki działania

Postprzez Józef Sowiński 25 lis 2018, o 20:41

Jako że posiadam doświadczenie w tworzeniu narracji politycznej i odgrywaniu roli "tego złego", które to sformułowanie padło wyżej chciałbym się również w temacie wypowiedzieć jeśli oczywiście panowie (i panie o ile to czytają) pozwolą.

Czy polityka samorządowa z 4 osobami ma sens? Ależ oczywiście! Wystarczy ją odpowiednio prowadzić. Za przykład podam tutaj trochę większe zjawisko samorządu zwane Królestwem Dreamlandu i osobę Daniela von Witta- od samego początku życia w mikronacjach przyglądałem się jego tytanicznej wręcz pracy i podziwiałem jego talent. Potrafił On stworzyć teatr polityki złożony w sumie tylko z dwóch może trzech prawdziwych aktorów mających własną wolę oraz wielu marionetek. Potrafił stworzyć konflikty i poruszać się w nim jako aktor-reżyser spektaklu pod tytułem "wielka polityka jednego człowieka". Potrafił zgromadzić wokół siebie widownie tworząc z Dreamlandu kolosa, to jest państwo wyglądające na prawdziwe imperium.
Po co właściwie o tym pisze? W jednym celu- potrzebujemy afer, niezgody, dyskusji oraz czegoś co może się jeszcze nie odkryło wśród naszego grona- reżysera-aktora. Mam nadzieje, że taki już niedługo się wśród Nas ujawni.
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Józef Sowiński 12 sty 2019, o 14:01

Szanowni!

Nasze działy są nie dość, że nie uporządkowane to jeszcze wiele wątków, już nieaktualnych, zaśmiecają nasze życie i przejrzystość poddziałów Królestwa. Dlatego pragnę poinformować, że już w najbliższym czasie (kwestia paru godzin) ruszę z "czyszczeniem" naszego forum. Będę to czynił systematycznie poprzez archiwizację wątków oraz zmianę ich nazw (dodanie przykładowo dat w kwadratowych nawiasach np. przy wątkach związanych z wyborem Lordów, nieaktualnymi nominacjami itp.) co pozwoli w razie potrzeby szybsze odnalezienie danego wątku w archiwum, a ponad to przez przenoszenie wątków. Mam nadzieje, że działania te uda mi się przeprowadzić sprawnie. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do racji tych działań po każdym "przeczyszczeniu" działu będę upubliczniał odpowiedni raport z moich działań w raz z uzasadnieniem czemu ten, a ten wątek trafił do archiwum.
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Eddard Noqtern 2 lut 2019, o 11:55

Czy poza oczyszczaniem forum i działalnością archiwizacyjną Lord planuje podejmować jakieś działania? Nie pytam złośliwie - jestem po prostu ciekaw, jakie są plany polityczne, gospodarcze na najbliższy czas.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Poprzednia strona

Powrót do Lord Szambelan