Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nieobecność Lorda Szambelana

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Re: Nieobecność Lorda Szambelana

Postprzez Piotr Paweł I 16 lut 2019, o 18:12

O 14.05 napisałem:

Stwierdzam, że podczas nieobecności Lorda Szambelana Królestwa Hasselandu, zastępuje go Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Lord Doradca.

Skoro p. von Tehen-Dżek potwierdził wolę pełnienia obowiązków Lorda Szambelana, to po prostu, po czterech godzinach dyskusji, po prostu jest p.o. Lorda Szambelana.
Co do utraty funkcji przez Józefa Sowińskiego, to poczekajmy te kilka dni - a jednocześnie procedujmy nad zmianą Konstytucji. P. Sowiński miał ciekawe pomysły i żal z nich rezygnować.
Natomiast decyzji p. Jarosława Wawrzyniaka bardzo żałuję; proponuję, by p. von Tehen-Dżek dał p. Wawrzyniakowi dzień-dwa do namysłu. Możemy się nie zgadzać - ja na przykład nie jestem fanem wszystkich działań p. von Tehen-Dżeka czy też wszystkich jego wypowiedzi... :evil: - ale nie trzeba od razu rzucać się i rezygnować. Odwrotnie: wg mnie lepiej próbować znaleźć wspólne rozwiązania.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Nieobecność Lorda Szambelana

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 16 lut 2019, o 18:22

Ja dziękuję Lordowi Protectorowi za dotychczasową współpracę i liczę że obywatelem Hasselandu nie będę jeszcze w dniu dzisiejszym.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Jarosław Wawrzyniak

Poprzednia strona

Powrót do Dwór Królewski