Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Budowa osiedla dla poszkodowanych wybuchami w Angemoncie

Budowa osiedla dla poszkodowanych wybuchami w Angemoncie

Postprzez AFvTD 3 maja 2019, o 21:40

Wieczorną porą Lord Szambelan nareszcie dotarł do Wicekrólestwa Vienbien. Nikt nie spodziewał się, że wyruszył on w podróż właśnie tam, zostawiając Angemont bez nikogo na pokładzie - chociaż została pani Jadwiga z okienka w ratuszu, przyjmująca interesantów i planująca spotkania merowi Angemont Santiago Vilarte von Hippogriffowi oraz doradca Lorda Szambelana ds. podejmowania działań Józef Gubałka, którzy z pewnością nie pozwolą całkowicie umrzeć hasselandzkiej administracji. Pomimo tego, że nikt poza Gubałką nie wiedział o podróży do Vienbien, wicehrabia von Tehen-Dżek nie zapomniał o zdrowym rozsądku i nie wyruszył bez asysty straży. Vienbien nie było ostatnimi czasy bezpieczne, dochodziły słuchy o szajce narkotykowej nękającej miasto. Jednak nie w tym celu do Vienbien przybył Lord Szambelan. Udało się wygospodarować całkiem pokaźny kawałek ziemi - o czym dowiedział się Alfred od kapitana statku, który przywiózł zaopatrzenie do Angemontu. Prawie 3 hektary obszaru pod zabudowę - starczy, aby stworzyć co najmniej 25 mieszkań. Powinno wystarczyć, aby przynajmniej część osób odzyskała dach nad głową.

Dużą ofertą pracy zainteresowało się natychmiast wiele firm budowlanych, przy czym zatrudniono aż 3 (zlecenie podzielono). Każdy dom będzie wyglądał inaczej, zadbano o to, aby firmy nie dopuściły do dubli. Każda działka będzie równa - zajmująca obszar o powierzchni 0,12 ha.

Oczywiście, pierwszą firmą która zajmie się budową mieszkań została Angemoncka Grupa Budowlana "Gryf". Specjaliści od budowy mieszkań niewielkich, jednak przestronnych. Ich budowle pozwalają zagospodarować miejsce, jednocześnie zapewniając przestrzeń życiową. Dodatkowo potrafią "czarować" i wykorzystywać nawet resztki materiałów.

Drugą zatrudnioną firmą była Spółka Budowniczych "Jedność" z hrabstwa Shimontsen, którzy tworzą prawdziwe perełki architektoniczne. Wspaniale wyglądające domy zaskakują wielu znawców architektury swoim rewolucyjnym wyglądem. Wyprzedzający epokę budowniczy nie cenią się wysoko, aczkolwiek wymagają dbałości o pracownika, którą my zapewniamy.

Ostatnimi fachowcami są zatrudnieni z Cyberii budowniczy z firmy "Błyskawica", którzy nie bez powodu się tak nazwali. Bardzo dobrej jakości mieszkania w błyskawicznym tempie to specjalność tej firmy. Co prawda, architektonicznie nie są one szczególnie wyjątkowe, jednak pozwalają na dostosowanie ich do potrzeb posiadacza. Nie można jednak zaprzeczyć, że są to konstrukcje trwałe, które przetrwają lata.

Pierwsze mieszkania mają pojawić się już pod koniec przyszłego tygodnia, a całość zostanie ukończona do końca maja. W prace zaangażowanych jest 45 pracowników, którzy faktycznie robią. Właściciele firm nie dopuszczają do sytuacji, gdzie dwóch pracuje, a reszta się patrzy, natomiast pracownicy wiedzą, za co im płacą.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Avatar użytkownika
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
 

Powrót do Wicekrólestwo Vienbien

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość