Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Elpingi - krótko i na temat

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Re: Elpingi - krótko i na temat

Postprzez GFvH 16 sie 2019, o 10:52

Gerson Obata napisał(a):Czy tymi istotami z wyjątkiem obywateli troszczących sie o ich dobrostan, nie powinna się zająć jakaś instytucja, która by się troszczyła o każdego małego futrzaka biegającego tu i ówdzie?

Faktycznie, powinna zająć się tym jakaś fundacja jak np. WWF w nieistniejącym realu.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Teutonii

Postprzez AJ Piastowski 16 sie 2019, o 12:53

Natalia Wittelsbach napisał(a):@AJPiastowski, gdyby wybierał się Pan na wyprawę, to czy mogłabym zamówić również dla siebie kilka sztuk?

Ohhh nie wiem jak bardzo rozpowszechnione i chronione są te stworzenia u naszych sąsiadów w Hasselandzie. Obawiam się, że kilka sztuk więcej mogłoby spowodować niezdrowe wrażenie, że podbieramy dziedzictwo Hasselandzkiej fauny, a tego bym nie chciał.

Mogę obiecać, że jeśli tylko uda mi załatwić formalności z parką młodych elpingów i stanę się ich posiadaczem postaram się aby potomstwo w pierwszej kolejności trafiło do Szanownej @NvLH

GFvH napisał(a):Faktycznie, powinna zająć się tym jakaś fundacja jak np. WWF w nieistniejącym realu.

Na początek rozpowszechnienie gatunku poza Hasselandem powinno skuteczniej pomóc w ochronie tego przemiłego futrzaka.
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 16 sie 2019, o 13:50

Widzę, że moje zaintresowanie oraz obiecany przyjazd elpingów na zamek rozpoczął pewną modę w Teutonii.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez GFvH 16 sie 2019, o 14:17

Joanna Izabela napisał(a):Widzę, że moje zaintresowanie oraz obiecany przyjazd elpingów na zamek rozpoczął pewną modę w Teutonii.

A czy to źle...?
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ObrazekObrazekObrazek
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 16 sie 2019, o 14:24

GFvH napisał(a):A czy to źle...?

Skąd, ciesze się ;)
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Piotr Paweł I 16 sie 2019, o 15:49

Elpingami, jak najbardziej, zajmie się Instytut Neksjalizmu Hasselandzkiej Akademii Nauk. Jeśli ktoś byłby zainteresowany stworzeniem katedry razuryjskiej faunt i flory, to zapraszam :)
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Gerson Obata 16 sie 2019, o 18:07

Piotr Paweł I napisał(a):Elpingami, jak najbardziej, zajmie się Instytut Neksjalizmu Hasselandzkiej Akademii Nauk. Jeśli ktoś byłby zainteresowany stworzeniem katedry razuryjskiej faunt i flory, to zapraszam :)

Chętnie pomogę!
Obrazek
Królestwo Hasselandu

Postprzez Santi Vilarte 16 sie 2019, o 19:30

Może to ożywi HAN... Nie zaszkodzi stworzyć oficjalnej charakterystyki zwierzaka, żeby nagle się nie okazało że poza Hasselandem elpingi wyewoluują w kompletnie inne zwierzęta :lol:
A w celu popularyzacji myślę, że popracujemy, aby KH wniosło o wydanie znaczka z elpingiem. Być może też wykorzystamy go w grafikach browaru. Z mojej strony możecie się też spodziewać kolejnych odkryć.
Santiago Vilarte
Marszałek i poseł na Sejm
Minister Edukacji i Nauki
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Hasselandu
Instytut Edukacji Sarmackiej
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Gerson Obata 16 sie 2019, o 20:44

Santi Vilarte napisał(a):Może to ożywi HAN... Nie zaszkodzi stworzyć oficjalnej charakterystyki zwierzaka, żeby nagle się nie okazało że poza Hasselandem elpingi wyewoluują w kompletnie inne zwierzęta :lol:
A w celu popularyzacji myślę, że popracujemy, aby KH wniosło o wydanie znaczka z elpingiem. Być może też wykorzystamy go w grafikach browaru. Z mojej strony możecie się też spodziewać kolejnych odkryć.

Myślę, że nawet wydanie specjalnie brandowanego piwa ALEping specjalnie dla tych zwierząt oraz marketingowo może być hitem!
Obrazek
Królestwo Hasselandu

Postprzez Piotr Paweł I 17 sie 2019, o 10:47

To ja z przyjemnością tworzę katedrę w ramach Instytutu Neksjalizmu - przy okazji proszę pocztać o neksjaliźmie https://gazetahasseladzka.wordpress.com ... eksjalizm/
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Stolica i Hrabstwo Angemont