Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Delegacja razuryjska w ratuszu

Delegacja razuryjska w ratuszu

Postprzez Santi Vilarte 20 kwi 2019, o 21:01

Angemont od paru dni ma nowego mera, w osobie Santiago Vilartego. Nowy wygrzewacz merowskiego stołka w ramach zapoznawania się z wyzwaniami, jakie przed nim stoją, spotkał się dziś z wyjątkowymi gośćmi. Do ratusza przybyła delegacja Razuryjczyków - rdzennej ludności Hasselandu, która zamieszkuje w większości prowincję, nazwaną od tego ludu.


Delegacji przewodziła młoda Razuryjka, Vatsana Thay.

Obrazek


Mer przedyskutował z gośćmi wrażenia z ostatniego Razuryjskiego Miesiąca Węża, zorganizowanego jeszcze pod poprzednim kierownictwem. Przedstawił też im pomysł uhonorowania wpływu, jaki mieli na kulturę Hasselandu, przez nazwanie jednej z ulicy w stolicy Razuryjską. Alternatywnie może ona zostać nazwana imieniem Takashiego Than Li, postaci zasłużonej dla przechowania tradycyjnych, ustnych opowieści Razuryjczyków, z których znamy dziś część ich historii i kultury.

Na zakończenie delegacja podarowała merowi ciekawy prezent - proporczyk używany podczas "tańca z flagami", jednego z tradycyjnych tańców razuryjskich. Korzeniami sięga on XVI w., kiedy Razuryjczycy podzieleni na kilka państewek, pod rządami zongyańskimi, starali się w taki sposób przechować i wyrazić swoją kulturę.


Obrazek


Wizyta minęła w sympatycznej atmosferze i była pierwszym z serii kilku spotkań, jakie mer chce odbyć, żeby dobrze zorientować się w obecnej sytuacji Angemontu i oczekiwaniach mieszkańców.
Santiago Vilarte
Podkanclerzy
Minister Informacji
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
 

Powrót do Stolica i Hrabstwo Angemont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość