Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Budowa nowej dzielnicy

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Budowa nowej dzielnicy

Postprzez Kolo 3 lut 2019, o 20:57

Z racji, że życie narracyjne miasta Angemont ewidentnie zmarło - czemu winny jestem oczywiście ja, postanawiam wprowadzić nieco nowej narracji w stolicy.
Wymagać to będzie osoby która stworzy nowy plan miasta najlepiej od podstaw oraz nieodpłatnie, ponieważ miasto nie ma na to poprostu środków, a pomoc ze strony budżetu prowincji może wogóle nie nadejść.

Nie mniej jednak chciałbym zachęcić do wzięcia udziału w zabawie każdego zainteresowanego budową nowej dzielnicy. Za pomoc w rozbudowie miasta przyznana zostanie nagroda w postaci ulicy, osiedla, ronda nazwanych nazwiskiem każdego z budowniczych — być może nie jest to jakas spektakularna nagroda, ale za to może dać nieco satysfakcji z wykonanej pracy. Po zakończeniu budowy zrobimy konkurs na nazwę nowozbudowanej dzielnicy.

Z racji że nie wiem ile osób byłoby tym przedsięwzięciem żywo zainteresowanych, ten pomysł pozostaje jak narazie w sferze propozycji.
(—) Erik Otton baronet von Hohenburg
Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów

Re: Budowa nowej dzielnicy

Postprzez Piotr Paweł I 4 lut 2019, o 08:35

Sugeruję tylko, by za podstawę przyjąć stare plany. Można je zmieniać i udoskonalać.

angemont.jpg

AngemontCentrum.jpg
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Stolica i Hrabstwo Angemont