Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

No to ruszamy! [nie ma memów, ale przeczytaj]

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

No to ruszamy! [nie ma memów, ale przeczytaj]

Postprzez Santi Vilarte 12 lip 2019, o 21:51

Drodzy Hasselandczycy,

dziękuję za silny mandat, który uzyskałem w wyborach. Mimo że rozpoczynamy sezon zmniejszonej aktywności, postaram się być LSem aktywnym. Na początek składam formalnie rezygnację ze stanowiska Lorda Namiestnika Ziem Razuryjskich - jakkolwiek możliwe, że nie zostałem skutecznie powołany - bo w obecnej sytuacji nie ma ono racji bytu.
W trakcie swojej kadencji chcę zmontować co nieco narracji, natomiast ta, którą chciałem się zająć w pierwszej kolejności, czyli razuryjska jest pasywna, w sensie nie wymaga żadnej interakcji czytelników. Dlatego wpadłem na pomysł czegoś bardziej interaktywnego w postaci rejsu żaglowcem po wybranych portach sarmackich i ew. zagranicznych. Da to okazję do włączenia się jako członek załogi, także dla Gwardii Hass. i tutaj oznaczam @GFvH . Ponieważ LP @PiotrdeZaym będzie na dniach mniej aktywny, to myślę, że możemy teraz przeprowadzić pierwszy etap: sprawdzenie zainteresowania, rekrutację załogi, ustalenie trasy i zdobycie jednostki, bo domyślam się, że w dokach Angemontu takiej się nie znajdzie. Zapraszam do komentowania tutaj czy do mnie na pk nt. samemu pomysłu i chętnych do wzięcia udziału.

Edit. Formalnie przestałem być LN;
http://prawo.sarmacja.org/akt,11031.html
Santiago Vilarte
Marszałek i poseł na Sejm
Minister Edukacji i Nauki
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Instytut Edukacji Sarmackiej
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Re: No to ruszamy! [nie ma memów, ale przeczytaj]

Postprzez GFvH 13 lip 2019, o 13:02

Obiecuję że zajmę się tym w następny weekend.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel
Królestwo Teutonii

Powrót do Dyskusja ogólna i powitania