Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Strona www Hasselandu

Strona www Hasselandu

Postprzez AFvTD 28 cze 2019, o 22:25

Szanowni Hasselandczycy

Z racji, że powoli zaczęła stawać na nogi strona KH w serwisach informatycznych KS, postanowiłem, że otworzę w końcu ten wątek, który będzie niejako informatorem z kolejnych prac nad serwisem. Wszystko jest dostępne pod adresem hasseland.sarmacja.org, więc do wszystkiego jest dosyć łatwy dostęp. Obecnie każda strona traktuje o tym samym - posiada tekst, który mówi o tym, czym jest Hasseland.

Co do doboru barw, z początku trochę inny, zmieniał się cały czas - obecna wersja została ustalona po drobnych konsultacjach z Santiago, jednakże to nadal moim zdaniem jeszcze można ulepszyć. Jeżeli ktoś ma oko do kolorów i jest w stanie doradzić, to chętnie takie rady przyjmę.

Natomiast strona bez zawartości to nie strona. Mera Angemontu już prywatnie goniłem, bo miałem z nim kontakt na Discordzie, teraz jednak gonię i pozostałych. W tym wątku zostawiajcie teksty, informacje, obrazki, pomysły oraz wszystko, co może lub musi na stronie się znaleźć. Oczywiście, poza tym poinformuję również o tym, co się z czasem pojawi - mam tutaj na myśli głównie pasek pomiędzy nagłówkiem, a resztą, pokazujący, kto aktualnie nam szczęśliwie panuje oraz widget pogodowy pokazujący pogodę w Angemoncie, Valtarii oraz Vienbien (chociaż wstępnie to tylko dla Angemontu, chociaż później to tylko kwestia zmiany nazwy miasta, ewentualnie pogody domyślnej :D)

Dodatkowo po najechaniu na większość opcji w menu będzie się pojawiać dodatkowe menu rozwijane, o ile uda się je zrobić. Swoją pomoc w ogóle tworzenia strony zaproponował Gustaw Fryderyk von Hippogriff. Trochę go rzuciłem na głęboką wodę, radcy NIA by pewnie tego nie zrobili, ale to właśnie on zajmie się rozwijanymi menu - chyba, że nie da rady. W sumie, to ja mu to trochę utrudniłem, ale mam nadzieję, że sobie poradzi :D

No ale wracając. Teksty, obrazki itp. Czekam. Wszystko co tylko trzeba chcę wrzucić na stronę. Wszystko gromadzimy w tym wątku. O update`ach będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Avatar użytkownika
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
 

Re: Strona www Hasselandu

Postprzez Piotr Paweł I 29 cze 2019, o 09:23

Wygląda niesłychanie!!! interesująco. Widzę, że dużo roboty przede mną. OK, od jutra zabieram się do pracy. Dziś z przyczyn różnych mam wolne 8-)
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
 


Powrót do Dyskusja ogólna i powitania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron