Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Uchwała Senatu Hasselandu (..) wydzielone

Uchwała Senatu Hasselandu (..) wydzielone

Postprzez Cudzoziemiec 7 kwi 2019, o 20:58

I tu jest głos rozsądku Pana Januszka, za którego język pokoju cenię.

Natomiast ponieważ została moja osoba wywołana przez pedalskiego Lorda to odpowiadam.
Po pierwsze od dawna proszę o usunięcie mnie z Hasselandu i nie wiem czemu w paszporcie mam jego miasto.

Po wtóre mieszkam w KD ale ułomność Alfredzia jeszcze tego nie zauważył, a co zauważył Pan Januszek za co dziękuję.

Po trzecie cała ta uchwała to taki sam cyrk jak TK z 2 szympansami w tle.

Po czwarte koniowi ją dajcie.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Cudzoziemiec
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Uchwała Senatu Hasselandu w sprawie wydalenia cudzoziemc

Postprzez Cudzoziemiec 7 kwi 2019, o 21:01

A co do niby moich zaniedbań jako Lorda Protectora, to waszej lordowskiej ułomności odpowiadam--takie nie inne było prawo, choć z tym słowem wasza ułomność ma olbrzymi problem.
Cudzoziemiec

Postprzez AFvTD 7 kwi 2019, o 21:22

Cóż, jeżeli chciałby szanowny zauważyć, to wyprowadzić się z Angemontu może jedynie szanowny osobiście. Niestety, bez uchwały Senatu z chałupy pana wyrzucić nie mogę. Natomiast obywatelstwo zostało odebrane, tam samo jak ranga na forum. Dodatkowo, przypominam, że znajdujemy się w Senacie, więc szanowny nie może i nie powinien się tutaj wypowiadać, w związku z czym zamierzam wydzielić odpowiednie wypowiedzi.

Natomiast prawo nie jest aż tak żelazne, jakby się wydawało. Skoro nie umiał szanowny nawet zgłosić się po odpowiednie dostępy, to jest mi niezmiernie przykro z pańskiej nieudolności.

Pozdrawiam serdecznie
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Cudzoziemiec 7 kwi 2019, o 21:37

Jeśli dany temat dotyczy mojej osoby to będę się wypowiadał by szanowna ułomność nieopowiadał bzdur. Robiłem to do czego mnie zobowiązywało prawo. Gdy zaś chodzi o wszelkie wpisy do DP to było to zadaniem LS wówczas. A w prawie było że mogłem a nie musiałem. Rozumiem ograniczenia, ale wujek gogle rozjaśnia znaczenia słów. Ponadto debata była i trzeba było widzieć oczami a nie kakaowym okiem że na pewne kwestie zwracałem uwagę ale mnie nie słuchano by dziś mógł szanowny ułomny sądzić te farmazony.
Cudzoziemiec

Postprzez AFvTD 7 kwi 2019, o 21:39

Jarosław Wawrzyniak napisał(a):Jeśli dany temat dotyczy mojej osoby to będę się wypowiadał by szanowna ułomność nieopowiagał farmazonów. Robiłem to do czego mnie zobowiązywało prawo. Gdy zaś chodzi o wszelkie wpisy do DP to było to zadaniem LS wówczas. A w prawie było że mogłem a nie musiałem. Rozumiem ograniczenia, ale wujek gogle rozjaśnia znaczenia słów. Ponadto debata była i trzeba było widzieć oczami a nie kakaowym okiem że na pewne kwestie zwracałem uwagę ale mnie nie słuchano by dziś mógł szanowny ułomny sądzić te farma ony.

Nie będę się wdawał w dyskusję, bo pańska postawa zahacza o hipokryzję. Dodatkowo informuję, że na dniach złoże kolejny pozew do TK, jeżeli tak bardzo podobało się szanownemu bycie kozłem ofiarnym oraz więzienna cela.
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Cudzoziemiec 7 kwi 2019, o 21:47

No to jutro kolejny numer z pikantnymi szczegółami w tle, ruszam z drukiem rano :D

A z tymi waszej ułomności fumflami w TK to generalnie mam na nich wyslane że aż miło. Tak przy okazji, co do pozwów, to proponuję wyrobić sobie coś z faceta i nieco więcej męskości a nie ciotowatości.
Cudzoziemiec

Postprzez AFvTD 7 kwi 2019, o 21:51

Dziękuję za radę, z pewnością skorzystam.

Miłego wieczoru
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Dyskusja ogólna i powitania