Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Angemonckie Zeszyty Prawne - oferty

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Angemonckie Zeszyty Prawne - oferty

Postprzez Santi Vilarte 8 cze 2019, o 20:41

Niedawno rozpocząłem redagowanie tytułowej serii i zamierzam nabić całkiem ładną liczbę numerów. W związku z tym proponuję chętnym osobom/instytucjom następujące formy współpracy:
-patronat-przy publikacji zeszytu w PS/gazecie dopisek ze wspomnieniem instytucji, która zechce patronować Zeszytom, a przy publikacji w formie pdf (takie będą wydawane przy okrągłych numerach albo dla zebrania iluś tam poprzednich numerów) logo pod artykułem. Nie wiąże się to z jakąś szczególną opłatą ale w zamian będę prosił o serduszkowanko; jakaś darowizna na mój klub/związek szachowy również mile widziana,
-współredagowanie - autor sam pisze artykuł, ja go sprawdzam merytorycznie i językowo, po mojej akceptacji może go opublikować z użyciem tytułu "AZP". Również nie będzie się to wiązało z opłatami, korzyścią dla mnie będzie wydłużenie serii AZP o kolejny treściwy artykuł, a autor uzyska swoje z tantiem.
-patronat w drugą stronę- Zeszyty same mogą objąć honorowy patronat nad inicjatywami, które niekoniecznie muszą być związane stricte z prawem. Formalnie wydawcą AZP jest miasto Angemont, więc mogę "popatronować" jednym lub drugim.

Na pewno też przy niektórych tematach będę prosił chętne osoby o nadzór merytoryczny, sprawdzenie tekstu, zwł. jeśli będą wątki hist-prawne.

Krótko mówiąc, mam nadzieję, że AZP mocno stanie na lewej i prawej nodze w środowisku sarmackiej publicystyki, a jak trzeba będzie to i na środkowej - oraz że przyczyni się do powstania, prędzej czy później, studiów z prawa sarmackiego 8-)
Santiago Vilarte
Mer Angemontu
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Angemonckie Zeszyty Prawne - oferty

Postprzez Piotr Paweł I 8 cze 2019, o 20:54

Hasselandzka Akademia Nauk z przyjemnością obejmie patronatem tę wartościową publikację. Ja być może też coś napiszę.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Angemonckie Zeszyty Prawne - oferty

Postprzez Jego Depresyjność 9 cze 2019, o 08:28

Ewa Adama tak nie kusiła ...
(—) Seweryn bar. Santecki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel