Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Do zobaczenia

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Do zobaczenia

Postprzez AFvTD 31 gru 2018, o 23:40

Szanowni

Nie zamierzam więcej pogrążać się w Hasselandzie, nie znam realiów, nie widzę siebie w tej prowincji. Nie ma sensu, aby osoba, która w ogóle nie czuje Hasselandzkości dalej zamieszkiwała Angemont. W związku z tym zrzekam się obywatelstwa Królestwa Hasselandu, mandatu senatorskiego oraz funkcji Lorda Doradcy, która została mi nadana. Jednocześnie informuję również, że odwołuję swoją kandydaturę na urząd Lorda Protektora - liczę, że JO Piotr de Zaym lepiej się tym zajmie.

Dziękuję ci szanowny Lordzie Protektorze Jarosławie Wawrzyniaku za to, że nareszcie, po licznych próbach otworzyłeś mi oczy.

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju prowincji i pozdrawiam serdecznie.

Szczęśliwego Nowego Roku!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Re: Do zobaczenia

Postprzez Piotr Paweł I 1 sty 2019, o 12:38

Bardzo żałuję tej decyzji, trudno - a poczuć hasselandzkość nie jest chyba jakimś szczególnym problemem... No ale jak widać okres sylwestrowo-noworoczny sprzyja podejmowaniu stanowczych decyzji...
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 1 sty 2019, o 13:03

Na koniec urzędu wystąpię w Senacie i wyjaśnię pewne sprawy, bo niestety rezygnacja Vicehrabio Alfreda jest powodem naszej wczorajszej dyskusji jak mniemam. Być może Pan Vicehrabio dopiero wtedy tak naprawdę otworzy oczy czemu tak nie innaczej pisałem, a ja powiem- zawsze mogło być lepiej -bo jakbym się starał kij zawsze się znajdzie. Niedobrze jest gdy atakuje się osobę nie zważając na obronę argumentów, bo na tym polega debata.
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez Piotr Paweł I 1 sty 2019, o 13:10

Proponuję zachowanie spokoju i wspólne podjęcie noworocznego postanowienia, że w Hasselandzie (a może nawet w całej Sarmacji) staramy się niepotrzebnie nie denerwować, tylko reagować łagodnie - i rozmawiać, a nie się kłócić. Bo nie mamy się o co kłócić.

Ja tymczasem zacytuję Discorda... Rzadko tam bywam, ale jednak warto...

Alfred Fabian von Tehen-Dżek30.11.2018
Trzeba rewolucji :smile:
Trzeba władze obudzić

Zombiakov30.11.2018
Może prowokacyjnie przeprowadźcie się gdzieś na tydzień albo tysiąc.

:joy:
To nic nie da.
Nie po to przeprowadziłem się do Angemontu kilka tygodni temu.

Zombiakov30.11.2018
Taa.... Król Hasselandu jest spokojnym człowiekiem. Nie zmieni kursu nawet jak wszyscy się wyprowadzą :smile:

:smile:
Królem Hasselandu jest Książę Sarmacji :joy::joy::joy::joy:

Zombiakov30.11.2018
dobra dobra
wiadomo kogo mam na myśli

Tak tak

Sowiński02.12.2018
on zmienić kurs może ale jedynie gdy go się zmieni...
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 1 sty 2019, o 13:17

Tylko to nie ja jechałem personalnie i twierdziłem, że nie umie pan logicznie myśleć. To nie ja rzucałem w osobę, która
stawia zarzuty błotem, zamiast na nie odpowiedzieć.

No ale cóż, otworzyłem oczy, widzę, że hasselandzkość jest dla mnie zbyt trudna to pojęcia i jestem tutaj osobą niechcianą. Mam nadzieję, że mimo to kiedyś jeszcze drogi moje i Królestwa Hasselandu się zbiegną, jednak następnym razem poważnie się zastanowię, kiedy będę zamierzał ponownie tutaj zawitać na dłużej.

I nie, rezygnacja nie jest efektem wczorajszej kłótni, a efektem wszystkich kłótni, na przestrzeni ostatnich kilku tygodni...

Wyciąganie brudów z Discorda. Smutek
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 1 sty 2019, o 14:59

To nie moja wina że moje merytoryczne uwagi nazywa Pan Vicehrabia "ciągłym marudzeniem" i każe mi ślęczeć w sylwestra przy grze. Czy tak poza tym wszyscy zdrowi? Jeśli Pan sądzi że wszystko rzucę by ogłosić wynik głosowania to niech mi Pan nie każe traktować siebie poważnie, no chyba że to był żarcik to wolę o blondynkach. :D
Ale by nie przedłużać życzę powodzenia.
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez Kolo 6 sty 2019, o 09:40

Nie bardzo wiem o co się rozchodzi między v-hr Alfredem a Szanownym Panem Jarosławem. Tak więc pozostaje mi tylko wyrazić swoje ubolewanie z powodu waszego odejścia i podziękować za ogrom pracy włożony w rozbudzenie życia w Hasselandzie zarówno na płaszczyźnie narracyjnej jak i politycznej w czasie gdy najbardziej tego potrzebował.
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Powrót do Dyskusja ogólna i powitania