Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dzień dobry!!

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Dzień dobry!!

Postprzez Jul 8 sie 2018, o 02:38

Cześć. Mam na imię Juliette. Chciałabym płacić tu teraz podatki.

Postawiłam tym razem na Hasseland, bo zdajecie się być dobrą i spokojną, mądrą i solidną przystanią.

Nie obiecuję wybitnej aktywności. Czuję się już wirtualnie zdziadziała i znudzona. Jeśli zaś o formę aktywności chodzi - nie lubię polityki, nie rozumiem jej i pozostanę poza tym aspektem. Raczej przychylam się w kierunku naukowo-dziennikarskim.

Chciałabym zamieszkać tu także i systemowi, nie tylko mentalnie, ale miasto objęte jest kwarantanną i nie mogę :(

Liczę na przednią współpracę z Wami!!
Juliette Alatriste

Re: Dzień dobry!!

Postprzez Erik von Hohenburg 8 sie 2018, o 08:29

Witamy serdecznie,

Co zaś się tyczy zainteresowań Sł. Pani,
proponowałbym rozważyć wspoprace Z Królewską Akademią Nauk, bo o ile się nie mylę, to miał tam powstać wydział społeczno-dziennikarski.

Życzę miłego pobytu i pozdrawiam :)
/-/ Erik Otto von Hohenburg

Kanclerz Księstwa Sarmacji (VII kadencji), wicemarszalek i poseł na Sejm Księstwa Sarmacji (LVII kadencji), Prezes Stowarzyszenia Samorządowców Sarmacji, Redaktor SOBOS, Menadżer M.st Angemont, Senator Królestwa Hasselandu.

Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Karel Čapek "głopota".
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Piotr Paweł I 8 sie 2018, o 15:20

Witam serdecznie!

Na KAN jest już wydział dziennikarstwa, a mamy zamiar tworzyć pismo MIKRONAUTA, przeznaczone dla świata realnego - zapraszam!
W mikronacjach co prawda można się znudzić, ale nie zdziadzieć. Ja na przykład mam wrażenie, że młodnieję... to całkiem miłe uczucie :) Jeśli zaś chodzi o Hasseland, to mamy za sobą 17 lat istnienia (z przerwą, to prawda - ale jednak) i raczej się nie nudziliśmy. Ja bym chciał w Hasselandzie postawić na naukę i kulturę oraz media - mamy "Gazetę Hasselandzką". W kwestii mediów, zachęcam nie tylko do dziennikarstwa, ale i neksjalizmu. O neksjalizmie napisałem tu: https://gazetahasseladzka.wordpress.com ... eksjalizm/ - przy okazji, to poprzednie miejsce publikacji naszej gazety (dziś na stronach Sarmacji).
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Lord Szambelan, Król-Senior Hasselandu
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez Eddard Noqtern 8 sie 2018, o 21:03

Witam serdecznie i się cieszę. Zapraszam do współpracy na różnych polach. :D
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 10 sie 2018, o 05:31

Witam i zapraszamy do jak największej aktywności.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Jarosław Wawrzyniak
Królestwo Hasselandu

Powrót do Dyskusja ogólna i powitania