Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam!

Moderator: Królestwo Hasselandu: władze

Re: Witam!

Postprzez Erik von Hohenburg 9 cze 2018, o 18:43

(...) skoro interesuje Pana Angemont, może chciałby Pan na początku spróbować swoich sił w urzędzie miasta na stanowisku wicemera?

Szanowny Panie Noqtern!

Czuję się niezmiernie zaszczycony i wyróżniony, złożoną mi przez Pana propozycją, przyznam szczerze, że odzawsze chciałem pełnić funkcję w administracji publicznej.

Jeżeli otrzymałby to stanowisko (po odzyskaniu obywatelstwa sarmackiego i uzyskaniu obywatelstwa Hasselandu), sumienie zacznę wypełniać moje obowiązki względem ojczyzny.
/-/ Erik Otto von Hohenburg

Kanclerz Księstwa Sarmacji (VII kadencji), wicemarszalek i poseł na Sejm Księstwa Sarmacji (LVII kadencji), Prezes Stowarzyszenia Samorządowców Sarmacji, Redaktor SOBOS, Menadżer M.st Angemont, Senator Królestwa Hasselandu.

Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Karel Čapek "głopota".
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Jean-Fr Leblanc 9 cze 2018, o 19:06

Erik Hoch napisał(a):
(...) skoro interesuje Pana Angemont, może chciałby Pan na początku spróbować swoich sił w urzędzie miasta na stanowisku wicemera?

Szanowny Panie Noqtern!

Czuję się niezmiernie zaszczycony i wyróżniony, złożoną mi przez Pana propozycją, przyznam szczerze, że odzawsze chciałem pełnić funkcję w administracji publicznej.

Jeżeli otrzymałby to stanowisko (po odzyskaniu obywatelstwa sarmackiego i uzyskaniu obywatelstwa Hasselandu), sumienie zacznę wypełniać moje obowiązki względem ojczyzny.

Wybornie! Kolejny Razuryjczyk na horyzoncie, mam nadzieję że w Hassenlandzie poczuje się Pan jak u siebie 8-) 8-)
Obrazek

Licencjonowany Obrońca przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji nr wpisu 002.
Kancelaria prawna Leblanc & Partnerzy - potrzebujesz prawnika ? postaw na naszą wiedzę i doświadczenie!
Rekrut KMW
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Erik von Hohenburg 9 cze 2018, o 19:09

Dziękuję, tymczasem pozwolę sobie na małe zapoznanie z walorami stołecznego Miasta, w celu zrozumienia jego problemów i poszukiwania sposobów na ich rozwiązanie.

Kanclerz Księstwa Sarmacji (VII kadencji), wicemarszalek i poseł na Sejm Księstwa Sarmacji (LVII kadencji), Prezes Stowarzyszenia Samorządowców Sarmacji, Redaktor SOBOS, Menadżer M.st Angemont, Senator Królestwa Hasselandu.

Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Karel Čapek "głopota".
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Erik von Hohenburg 9 cze 2018, o 20:42

Przepraszam, ale tak z ciekawości zapytam; kto jest aktualnym merem stolicy?

Karel Čapek "głopota".
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Eddard Noqtern 9 cze 2018, o 22:46

Obecnie na stanowisku mera mamy wakat. Jako Premier do tej pory wypełniałem jego obowiązki.

W ogóle z tymi merami Angemont to bywało ciekawie. Kiedyś nawet coś o tym pisałem.... ;)
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Erik von Hohenburg 9 cze 2018, o 23:21

Dziękuję za informację, 5 metrów urzedujacych w tak krótkim odstępie czasu to chyba rekord :)

Karel Čapek "głopota".
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Erik von Hohenburg 10 cze 2018, o 20:43

Z Radością informuję o odzyskaniu obywatelstwa sarmackiego, oraz że obecnie wyczekuję na pozyskanie od władz tutejszych obywatelstwa Królestwa Hasselandu.

Karel Čapek "głopota".
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna i powitania