Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zakończenie Soboru

Miejsce prac Senatu Kościoła Diuczej Wiary

Zakończenie Soboru

Postprzez piwniczak 21 sie 2018, o 09:17

Bracia i Siostry w Powadze,

niezbadane wiatry losu targały mną ostatnimi czasy, co nie pozwalało mi należycie skupić się na sprawach najważniejszych, sprawach Powagi i Kościoła. Za co z całego serca przepraszam. Stawiłem im jednak czoła i oto jestem z powrotem.

Wiele dni przeznaczyłem też na medytację nad słowami Proroka, by przygotować się do pełnienia swej posługi.

Zgodnie z tym, co pisałem już pocztą konną do Wiernych Kościoła, pora na grande finale Soboru, by Kościół i powołane organa mogły rozpocząć codzienną pracę ku chwale Powagi.

Liczę, że ten okres przestoju poświęciliście na kontemplację słów Proroka i ogólne umacnianie w sobie Powagi, by tym pełniej doświadczyć Mądrości, Rozsądku i Dobroci.

Oficjalne uroczystości zakończenia Soboru odbędą się 29 sierpnia na IRCu, na kanale #SARMACJA o godzinie 20. Oczywiście pojawi się jeszcze oficjalna informacja w prasie na ten temat, by wieść ta dotarła do szerszego grona odbiorców, ale informuję już teraz, byście mogli zaplanować swój czas tak, by wziąć udział w tym doniosłym wydarzeniu.

Łącząc wyrazy Powagi,
Obrazek
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Re: Zakończenie Soboru

Postprzez piwniczak 27 sie 2018, o 09:29

Małe uzupełnienie, w związku z problemami z serwerem IRC, jeśli irc nie będzie działać w środę, to uroczystości odbędą się na sarmackim discordzie: https://discord.gg/H4dBvVb
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Sala Plenarna im. Antoniego Hermana Strzałeckiego