Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nabór na Przewodniczącego Rady Królestwa

Zarchiwizowane wątki urzędowe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Obrazek

A V I X  A R Y O S S Á
R A D A   K R Ó L E S T W A

Nabór na Przewodniczącego Rady Królestwa

Postprzez Kristian Arped 24 sie 2018, o 19:46

Fare Aryon!

Na podstawie art. 1 ust. 4, w zw. z art. 1 ust. 3 dekretu królewskiego z dnia 21 sierpnia 2018 r. o porządku obrad Rady Królestwa rozpoczynam nabór na Przewodniczącego Rady Królestwa.

Kandydata na Przewodniczącego spośród własnego grona zgłosić może co najmniej 2 członków Rady, przy czym każdy z członków poprzeć może co najwyżej jedną kandydaturę. Kandydatury, wraz z ich poparciem, należy składać w niniejszym wątku.

Marszałek Dworu
Cristiã Marcasu’un Arped
Królestwo Baridasu

Re: Nabór na Przewodniczącego Rady Królestwa

Postprzez KJAF 24 sie 2018, o 20:00

Wysoka Rado,

zgłaszam kandydaturę JKW Markusa Arpeda. To zasłużony i szanowany Baridajczyk, znawca prawa i Królestwa. Wobec jego powrotu do Ojczyzny oraz deklaracji aktywnego uczestnictwa w naszym życiu, w mojej ocenie jest najlepszym wyborem na urząd PRK. Serdecznie zachęcam do Jego poparcia.

Postprzez Julian FER 25 sie 2018, o 10:28

Wasza Królewska Wysokość!
Wysoka Rado!

Bardzo cenię sobie osobę JO Markusa Arpeda, bo zrobił bardzo dużo dobrego dla naszego kraju, a poza tym to świetny negocjator, który ma zdolności do tego by jednać wokół siebie ludzi, a nie ich dzielić. Mam tylko jedną obawę, bo JO zawsze miał problem z czasem i dlatego kiedyś trochę niesłusznie, bo nie ze względu na brak pracowitości, ale brak czasu dochrapał się przydomka "leniwy".

Ostatni też pojawia się niezwykle rzadko. Gdy swego czasu obiecywał, że wykona aktualizację mapy Baridasu to niestety też temat uparł mimo gorących zapewnień, że mapa zostanie wykonana.

Proszę nie mieć mi za złe, ale mam obawy i mam głęboka nadzieję, że tym razem się mylę, a JO Markus Arped jako Przewodniczący Rady Królestwa będzie realizował swoje obowiązki terminowo.

Z poważaniem,
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Kristian Arped 25 sie 2018, o 11:02

Wysoka Rado,

udzielam poparcia kandydaturze JKW Markusa Arpeda.
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez Kristian Arped 25 sie 2018, o 11:12

Informuję, że zarządziłem debatę nad kandydaturą JKW Markusa Arpeda: viewtopic.php?f=757&t=25760#p289265. Zachęcam wszystkich Baridajczyków do wzięcia w niej udziału.

Marszałek Dworu
Cristiã Marcasu’un Arped
Królestwo Baridasu

Powrót do Archiwum Rady