Strona 1 z 4

Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawonia

PostNapisane: 7 gru 2017, o 21:36
przez Wespucci
Obrazek


Szanowni Kibice!

Co prawda do v-mundialu, który zagości do dwóch położonych na Orientyce państw - Garapenii i Slawonii, trochę zostało, jednak warto już wcześniej kibiców zacząć informować o tym, jak przebiegają ostatnie przygotowania do tej wspaniałej sportowej imprezy.

W najbliższych dniach zostanie zdradzony dokładny kalendarz rozgrywek, oraz poznamy datę ceremonii losowania grup v-mundialu! Ponadto na chwilę obecną strona mundialowa dostępna pod tym adresem internetowym jest na ukończeniu. Na dniach pojawią się opisy slawońskich miast i stadionów, opublikowane zostaną kolejne publikacje z Biuletynu Kibica.

Społeczny Komitet Organizacyjny XVII V-Mundialu, czyli organizator tego mundialu w przyszłym tygodniu przeprowadzi krótką konferencje prasową, w której poinformuje o stanie przygotowań do v-mundialu. W przyszłym tygodniu zostaną też ogłoszone konkursy na hymn i maskotkę mistrzostw w v-kopanej.

/-/ Henryk Wespucci
Przewodniczący Społecznego Komitetu Organizacyjnego XVII V-Mundialu

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 21 gru 2017, o 15:02
przez Wespucci
Baridas znalazł się w grupie C, razem z gospodarzami - Garapenią, Slawonią, oraz Scholandią.

EDYCJA: Więcej o losowaniu pod tym adresem http://mundial.garapenia.cba.pl/2017/12/20/znamy-grupy-v-mundialu/

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 21 gru 2017, o 15:34
przez KJAF
Jest szansa na wyjście z grupy, trzymam kciuku

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 21 gru 2017, o 15:42
przez Laurẽt
Konrad Friedman napisał(a):Jest szansa na wyjście z grupy, trzymam kciuku

Dołączam się i życzę powodzenia naszej drużynie.

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 30 gru 2017, o 14:39
przez t.demollari
Niestety z racji okresu świątecznego i innych obowiązków porządnego raportu na start v-mundialu nie będzie, ale kilka słów na szybko.

Trafiliśmy do grupy z dwoma gospodarzami Garapenią i Slawonią oraz Scholandią. Grupa dość wyrównana, ale jeśli ktoś odstaje to Baridas. Na plus. Jesteśmy młodsi i silniejsi od Garapenii i Slawonii i zdecydowanie mocniejsi od Scholandczyków. Wyjście z grupy jest obowiązkiem, a osobiście mierzę w finał (tu już zależnie od tego z kim będziemy się potykać w fazie pucharowej). Potencjał mamy nawet na zwycięstwo, ale pamiętajmy, że potem o wszystkim będą decydować pojedyńcze mecze.

Zaczynamy dziś o 19:00 domowym meczem z Garapenią. Kadra jest gotowa, w formie, prawdopodobnie ściągniemy jednego gracza średniej jakosći jako zapchajdziurę w obronie, żeby żadna kontuzja nas nie zaskoczyła. Trzymajcie kciuki!

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 31 gru 2017, o 12:35
przez t.demollari
Pewnym zwycięstwem 2-0 nad Garapenią rozpoczęła rozgrywki v-mundialu reprezentacja Baridasu. Oba gole dla Błękitnych zdobył Andoitz Lizarazu.

- Rozgrywki zaczynamy zgodnie z planem od zwycięstwa. Jestem podwójnie zadowolony, że ostra gra Garapeńczyków nie przysporzyła nam cięższych kontuzji. Udało się nam też uniknąć zbędnych kartek, mimo prowokacji ze strony rywali - mówił Timan Demollari - Teraz czeka nas trudniejszy sprawdzian, czyli "wyjazd" do kolejnego gospodarza, konkretnie rozpędzonej Slawonii. Cel jest jeden, zapewnić sobie jak najszybciej awans do dalszej części rozgrywek.

Spotkanie ze Slawonią zostanie rozegrane we wtorek o 19:00. W tym samym czasie Scholandia zagra z Garapenią.

Obrazek

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 2 sty 2018, o 20:17
przez t.demollari
Forma wyjazdowa Baridasu byla najwieksza zagadka i jednoczesnie powodem do zmartwien dla kibiców, wszak w zeszlym sezonie Blektini wygrali ledwie 2 mecze poza CdB. Pierwszy sprawdzian na v-mundialu zdany zostal na piatke, Baridas zdecydowanie pokonal Slawonie 3-1.

Dla gosci dwie bramki strzelil Lizarazu i jedna (samobójcza) Rugelj. Honorowe trafienie dla Slawonczyków bylo autorstwa Trebeca.

W drugim meczu grupy C Scholandia niespodziewanie zremisowala z drugim gospodarzem Garapenia 0-0.

- Dobry start byl dla nas szalenie wazny, wszak pamietamy jak mocno wytracila nas z równowagi porazka z Brodria na poczatku poprzedniej Ligi Mikroswiatowej - komentowal na goraco Timan Demollari - Do tego remis w meczu SCH-GAR sprawia, ze 3 punkty w nastepnym spotkaniu ze Scholandczykami praktycznie zagwarantuja nam awans. Tak czy tak, mamy komfort i byc moze pozwolimy sobie na nieco wieksza rotacje w skladzie w kolejnych meczach grupowych. Idealna bylaby sytuacja, w której wygralibysmy grupe i jednoczesnie dali sporo pograc zmiennikom. Czy bedziemy mogli sobie na to pozwolic pokaza nastepne mecze.

W sobote o 19:00 Baridas zagra u siebie ze Scholandia, a w meczu (przed)ostatniej szansy Garapenia podejmie drugiego gospodarza, czyli Slawonie.

[BAR]

Obrazek

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 2 sty 2018, o 20:30
przez Daniel Szekeres
Świetna sytuacja 1 miejsce w grupie, komplecik punktów po 2 meczach, świetny bilans bramkowy wszystko idzie idealnie. Oby tak dalej trzeba szybko biec po szampana, bo w takim tempie to raz dwa będziemy mieli okazję do świętowania pewnego awansu.

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 2 sty 2018, o 20:36
przez Wespucci
Dzisiaj [url=http://mundial.garapenia.cba.pl/2018/01/02/znamy-wyniki-1-k…ki-fazy-grupowej]na stronie v-mundialu wleciały szybkim krokiem relacje z meczów pierwszej kolejki.[/url] Mecze z drugiej kolejki w relacjach powinny pojawić się jutro.

Re: Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawoni

PostNapisane: 2 sty 2018, o 21:08
przez Laurẽt
Jaśnie Oświecony Selekcjonerze!

To miło widzieć naszą reprezentację na szczycie tabeli. Niewątpliwie z tego tytułu należy się premia :)
t.demollari napisał(a):W sobote o 19:00 Baridas zagra u siebie ze Scholandia, a w meczu (przed)ostatniej szansy Garapenia podejmie drugiego gospodarza, czyli Slawonie.

Przy okazji zapytam. Gie Baridas ma grać u siebie? Dobrze by było wiedzieć wcześniej by odpowiednio można było przygotować stadion i skierować przy okazji jakiegoś chętnego dodatkowego komentatora ;)