Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Baridajski Związek Piłki Nożnej

Re: Baridajski Związek Piłki Nożnej

Postprzez Führanka 19 lip 2016, o 18:09

W Árnovike tylko Wikingowie. Lepiej uczciwie w ostatniej lidze niż za hajs i układy w Lidze Królewskiej. ÁRNOVIKE AGAINST MODERN FOOTBALL
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez Jul 19 lip 2016, o 18:21

Dzięki, Siergiusz!
A co do nazwy. Żadne układy i pieniądze! Fajnie, że wierzysz w moje umiejętności! Start jest moim sentymentem i przenoszę go tam, gdzie zamierzam się v-ulokować. Jeśli nie chcesz Startu w Arnovike, Adrienie, no to trudno. Baridas ma jeszcze jakieś miejsca, cobym mogła tam drużynę ulokować? ;)
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Postprzez Kristian Arped 21 lip 2016, o 01:34

Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez Führanka 21 lip 2016, o 10:33

Kristian Arped napisał(a):Ktoś pamięta: https://sites.google.com/site/swfnzp/g%C5%82%C3%B3wna? :D

Nie. ;/
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez Sierg 16 wrz 2016, o 05:53

Zawiadamiam, że w zw. z odsunięciem Kristiana Arpeda od obowiązków menadżera AKS Almera (decyzja administratora ligi, związana z nieaktywnością) skład BZPN prezentuje się następująco:

1. Vikinges Árnovike — Siergiusz Asketil
  2. BP Almera — Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  3. Almera United Club — Fryderyk von Hohenzollern
  4. Ormal Altbork — Ignacy Chojnacki-Ferski

Dołączenie do BZPN możliwe jest na wniosek, skierowany do mnie drogą prywatną (Poczta Konna).

Pozdrawiam,
(—) ex-hrabia Asketil
Prezes BZPN

Postprzez Laurẽt 28 wrz 2016, o 19:50

Szanowny Panie Prezesie!

Proszę na bieżąco informować społeczeństwo o wynikach drużyn zrzeszonych w BZPN oraz przedstawić ewentualne propozycję dla najbardziej zaangażowanych menadżerów tj. takich którzy uzyskali najlepsze wyniki oraz tych, których drużyny były najbardziej aktywne w sezonie do do wyróżnienia w postaci premii finansowej.

Po zakończeniu sezonu proszę również przedstawić propozycję z uzasadnieniem, których menadżerów należy nagrodzić finansowo, w celu dalszej motywacji do treningów.

PS: Proszę też o wzmiankę dotyczącą pracy selekcjonera reprezentacji narodowej.

Pozdrawiam

(—) Laurẽt MaHi et Atera
Podskarbi Królestwa Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Sierg 2 lis 2016, o 18:51

Niech Żyje Republika Baridasu!

W dniu dzisiejszym zakończyło się głosowanie w sprawie wyłonienia nowego Prezesa Baridajskiego Związku Piłki Nożnej. Było to niezbędne z uwagi na złożoną przeze mnie rezygnację... parę miesięcy temu.

Frekwencja wyniosła 100%. Członkowie opowiedzieli się za wybraniem Wielmożnego Wicehrabiego Xiyanga Lao-Che. Serdeczne gratulacje! Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim za dotychczasową współpracę.

Aktualny skład BZPN:
BP Almera (Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza)
Ormal Altbork (Ignacy Chojnacki-Ferski)
Almera United Club (Xiyang Lao-Che)

Z pozdrowieniami,
Sierg.
Obrazek

Postprzez зхао 2 lis 2016, o 20:33

Wysoka Rado, Szanowni Baridajczycy,

Dziękuję wszystkim głosującym na mnie, a w szczególności Panu Siergiuszowi Asketilowi, za sprawne przeprowadzenie procedury. Na weekend postaram się przedstawić swój plan dotyczący BZPN. Gruszek na wierzbie nie obiecuję, ale mam nadzieję, że uda nam się chociaż wyjść wszystkimi klubami z 3 klasy i znaleźć parę chętnych osób do gry.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez зхао 4 lis 2016, o 16:24

Przygotowałem parę pomysłów, żeby trochę autrakcyjnić zabawę w menedżerowanie drużyn w SLP. Nie są to może, kokosy, ale może ktoś będzie chciał pomóć podwyższyć poziom umiejętności sportowych, reprezentowanych przez Baridajczyków.

1) Pensja menadżerska pod warunkiem napisania miesięcznego sprawozdania z działań drużyny na stronie instytucji: Baridajskiego Związku Piłki Nożnej. Nazwa drużyny musi być powiązana z Baridasem.

2) Premie uznaniowe za awans do następnej klasy/zajęcie 1-3 miejsca w danej klasie.

Współpraca w BZPN:

1) Regularne mecze towarzyskie, w celu rozwijania zmysłu strategicznego.

2) Informacje na stronie instytucji o wystawianych na sprzedaż zawodnikach, poszukiwanie ofert.

3) Możemy stworzyć wewnętrzną ligę amatorską, która będzie regularnie resetowana, żeby ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności.

Przyszłość BZPN :

1) Planowałem przekształcić BZPN w jedną, większą organizację pod nazwą Baridajski Związek Sportu i Gier - która odpowiadałby za całokształt sportu w Królestwie Baridasu. Jako jej główne cele zakładam: wspólne pykanie w najróżniejsze giereczki oraz udział w konkursach sportowych i turniejach w Księstwie Sarmacji.

Są to projekty wstępne. Będę teraz czekał na jakiś odzew. Jeśli będzie zainteresowanie, to pójdziemy dalej w tym kierunku. Jeśli nie, to zostaniemy przy tym co jest, a ja postaram się uszczegółowić i załatwić donacje za grę w SLP.

Jak na razie, to tyle ode mnie :).
(—) Xiyang v-hr Lao-Che,
Prezes Baridajskiego Związku Piłki Nożnej.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Laurẽt 4 lis 2016, o 16:36

Wielmożny Prezesie!

Jeśli chodzi o pensję menadżerska pod warunkiem napisania miesięcznego sprawozdania z działań drużyny na stronie instytucji: Baridajskiego Związku Piłki Nożnej - jestem za, tak samo jak za premiami uznaniowymi za awans do następnej klasy/zajęcie 1-3 miejsca w danej klasie.

Pozostałe propozycję również wyglądają ciekawie. Poza tym cieszy mnie fakt, że "piłka w grze", bo sport nie lubi zbyt długich przerw w grze.

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Marszałek Dworu, Podskarbi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej