Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Akt Nobilitacji — Daniel Szekeres

Na Sali Tronowej odbywają się uroczystości państwowe, podejmowani są goście zagraniczni, prowadzone są audiencje

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Akt Nobilitacji — Daniel Szekeres

Postprzez RCA 20 lut 2018, o 12:26

Grodzisk, 20 lutego 2018 Roku Diuczego

Poważany Panie,

10 lutego stało się Naszą ogromną radością i wielką przyjemnością wynieść Was do grona szlachty Księstwa Sarmacji. Z tej też okazji pragniemy wręczyć Wam niniejszy AKT NOBILITACJI, na pamiątkę tego dnia i wydarzenia, którego byliście świadkiem. Nadajemy Wam również prawo pieczętowania się herbem Tępa Podkowa. Wierzymy, iż Wasze zaangażowanie z pierwszych dni pobytu w Sarmacji nie zgaśnie, a płomień Waszej pracy będzie świecił jasno i mocno. Życzymy Wam sukcesów i życzliwości na każdym kroku sarmackiej drogi. Vivat!

Obrazek

Obrazek

Re: Akt Nobilitacji — Daniel Szekeres

Postprzez Daniel Szekeres 20 lut 2018, o 15:43

Wasza Książęca Mość!

Serdecznie dziękuje za nobilitacje. Nie ukrywam, że było to dla mnie ogromne zaskoczenie, bo nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Wieczorami po pracy siadałem w domu w Almerze zaczynałem marzyć, myśleć o przyszłości o tym, że być może kiedyś dołączę do grona Szlachty Księstwa Sarmacji, nad nowymi pomysłami na swoje życie zawodowe, oraz nad ciekawymi pomysłami dla dobra samorządu. Jedno mi marzenie mi się ziściło co bardzo zmotywowało do jeszcze większego zapału. I mogę zagwarantować Waszej Książęcej Mość oraz wszystkim obywatelom, że będę działał jeszcze aktywniej niż dotychczas, wszystko ku lepszemu dla mieszkańców Sarmacji jak i samego Księstwa.

Jeszcze raz dziękuję i kłaniam się nisko.
(-) Daniel Szekeres
(-) sierż. Daniel Szekeres
Dowódca 2 "Książecej" Brygady Kawalerii Powietrznej
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Powrót do Pałac Książęcy — Sala Tronowa