Strona 1 z 1

Powołanie członka Rady Ministrów Kanclerza Arpeda-Friedmana

PostNapisane: 19 lut 2018, o 08:22
przez RCA
Wielmożny Panie Kanclerzu,
Poważany Panie.

spotykamy się na dzisiejszej uroczystości w związku z rozpoczęciem przez Pana posługi w ramach Rady Ministrów Księstwa Sarmacji. Na me ręce trafił wniosek Pana Kanclerza, wielmożnego Konrada Jakuba wicehrabiego Arpeda-Friedmana, o powołanie Pana na zaszczytny i niełatwy urząd. Zanim do tego przejdziemy pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że współpraca z Panem będzie owocna i nacechowana pozytywnymi emocjami.

Re: Powołanie członka Rady Ministrów Kanclerza Arpeda-Friedm

PostNapisane: 19 lut 2018, o 08:26
przez RCA
Wielmożny Panie Kanclerzu,
Poważany Peterze kawalerze West'cie.

powołując Was na urząd Ministra Kultury życzę wytrwałości i wspaniałych sukcesów. Nie jest to funkcja łatwa, lecz pokazał Pan, iż nie stroni od wyzwań, pomysłów i atrakcyjnych prac graficznych. Wierzę, że przymioty, które codziennie kierują Pana działaniami także w Ministerstwie Kultury znajdą swe miejsce i zachęcą Pana do dawania nam wspaniałych powodów do radości. Sarmacka kultura jest wyjątkowa, ze wszech miar uniwersalna. Tworzymy ją już od blisko szesnastu lat więc staje Pan przed na prawdę okazałym gmachem. Życzę Panu siły w trudach codziennej pracy. Na pamiątkę proszę, oto uroczysty akt powołania. Gratuluję Panie Ministrze!


Obrazek

Re: Powołanie członka Rady Ministrów Kanclerza Arpeda-Friedm

PostNapisane: 19 lut 2018, o 15:44
przez Peter West
Bardzo dziękuje!
Postaram się jak najlepiej wypełniać powierzony mi urząd ministra kultury.
Sarmacka kultura to perełka, którą postaram się zaopiekować w ramach kierowanego przeze mnie ministerstwa.
Panu Kanclerzowi dziękuję za nominację, a WKM za powoływanie.
Vivat Sarmacja!

Re: Powołanie członka Rady Ministrów Kanclerza Arpeda-Friedm

PostNapisane: 19 lut 2018, o 19:24
przez KJAF
Serdeczne dziękuję WKMości za te powołanie, jak również dziękuję Panu Ministrowi za wyrażenie chęci objęcia tego resortu. W najbliższych tygodniach czeka nas niełatwy wysiłek, w którym to właśnie kultura jest jednym z głównych wyznaczników końcowego sukcesu. Resort ten będzie miał niepośrednie znaczenie w próbach utrzymania stałego wzrostu populacji, a wcześniej — w kampanii promocyjnej i na płaszczyźnie pozyskiwania nowych obywateli.

Dlatego cieszę się, że nowy członek Rządu ma duży zapał do działania i jeszcze więcej pomysłów.