Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wykaz menadżerów

Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 17 lut 2018, o 21:13

W tym wątku będziemy na bieżąco aktualizować informację o menadżerach poszczególnych klubów SLP

Sezon 31.

Ekstraklasa

CKS Grabarnia Grodzisk - Prokrust Zombiakov (A1217)
FC Bullace - Albert Felimi-Liderski (AE494)
FC Czarnolas - Henryk von Thorn-Leszczyński (A7599)
FKK Rantiochskie Krasnoludy - Helmut Walterycz (A5889)
KS Anioły Grodzisk - Robert Fryderyk (A0062)
Lotos Trizopolis - Robert Dąbski-Hans (AF291)
Margońskie Konie - Tytus Aureliusz-Chojnacki (AF205)
Powaga Czarnolas - Krzysztof Czuguł-Chan (A7782)
Republikanie Scholandia - Gauleiter Kakulski (AC718)
Synowie Wandy - Michał Michaelus (A1806)

Pierwsza Klasa

Beton Eldorat - Juliette Alatriste (AF686)
Cocodrilos de Punta - Paviel Gustolúpulo (A8218)
FC Grodzisk - Tomasz Ivo Hugo (AD468)
Futbolfeaan Auterra - Daniel von Schwartz-Saryoni (AE939)
Osadzeni Grodzisk - Krzysztof von Thorn-Macak (A1847)
Piraci z Tropicany - Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser (AF820)
RVT Hrabia Ruhnhoff - Timan Demollari (A4412)
Vienna FC - Wiktor Maretzky (AF635)
YK Słoniki Sodomia - Leszek de Ruth (T1102)
Zenit Vihren - Tomasz Dostojewski (AG106)

Druga Klasa

Czarny Las Czarnolas - Jan Grimknur (AG325)
FC. ANGSTREM - Iwan Normalverbraucher (AF962)
Hetman Grodzisk - Jack von Horn (AE544)
KS Diuki Gideny - Laurencjusz Ma Hi at Atera (AF766)
Kumkwaty Wałbrzych - Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste (AG287)
NK Troyanowitze - Ludwik Tomović (AF433)
Ormal Altork - Ignacy Urban de Ruth (T1167)
Shepherds Eldorat - Ł.N. (A0004)
SKSV Loardia Auterra - Nikodem Sedrovski de Canterville (AF099)
WW Laviva Fer - Paweł Szermiński (A0060)

Trzecia Klasa

BP Almera - Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza (AG232)
Dyskobolia Czarnolas - Patryk Labacki (T0009)
FC Nowy Kotwicz - Viktor von Vihren (AG648)
FC Rotor - Mikołaj Muhammad bin Sa'al - Sueud (AG699)
KS Immortals - Tomasz Liberi (AF039)
Łowca Almera - vacat
Riderzy Almery - Daniel Szekeres (AG693)
Sarmaci z Yalen - Jihymed Niezyd (AG541)
Smoggy Sangia - Yupeng Beijin-Zhao (AE563)
Smoki z Gideny - Julian Fer at Atera (AF827)
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 19 lut 2018, o 20:11

Stery w drużynie Łowca Almera objął dziś Eddard Noqtern (AF890). Powodzenia!
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 20 kwi 2018, o 20:26

W dniu cwczorajszym opiekę nad YK Słoniki Sodomia przejął Anatol Grążel ([url]https://wandystan.eu/w/profile,1003
[/url]). Powodzenia!
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez RCA 21 kwi 2018, o 06:17

Kimkolwiek jest to warto uczulic go ze X11 penalizuje multikonta.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 22 maja 2018, o 19:57

Nowym trenerem Czarnego Lasu Czarnolas został Miarecki Rafaello (AG768). Życzę powodzenia i sukcesów!
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez piwniczak 22 maja 2018, o 19:58

Ale czy klub zostaje w Czarnolesie?
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 22 maja 2018, o 20:28

piwniczak napisał(a):Ale czy klub zostaje w Czarnolesie?


To już pytanie do nowego menadżera klubu.
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 11 lip 2018, o 17:04

Zaktualizowany wykaz menadżerów przed startem 32. sezonu

Ekstraklasa

CKS Grabarnia Grodzisk - Prokrust Zombiakov (A1217)
FC Bullace - Albert Felimi-Liderski (AE494)
FC Czarnolas - Henryk von Thorn-Leszczyński (A7599)
FC Grodzisk - Tomasz Ivo Hugo (AD468)
FKK Rantiochskie Krasnoludy - Helmut Walterycz (A5889)
KS Anioły Grodzisk - Robert Fryderyk (A0062)
Republikanie Scholandia - Gauleiter Kakulski (AC718)
RVT Hrabia Ruhnhoff - Timan Demollari (A4412)
Synowie Wandy - Michał Michaelus (A1806)
Vienna FC - Wiktor Maretzky (AF635)

Pierwsza Klasa

Beton Eldorat - Juliette Alatriste (AF686)
Cocodrilos de Punta - Paviel Gustolúpulo (A8218)
Futbolfeaan Auterra - Daniel von Schwartz-Saryoni (AE939)
Hetman Grodzisk - Jack von Horn (AE544)
Kumkwaty Wałbrzych - Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste (AG287)
Lotos Trizopolis - Robert Dąbski-Hans (AF291)
Margońskie Konie - Tytus Aureliusz-Chojnacki (AF205)
Osadzeni Grodzisk - Krzysztof von Thorn-Macak (A1847)
Powaga Czarnolas - Krzysztof Czuguł-Chan (A7782)
SKSV Loardia Auterra - Nikodem Sedrovski de Canterville (AF099)

Druga Klasa

FC Rotor - Mikołaj Muhammad bin Sa'al - Sueud (AG699)
FC. ANGSTREM - Iwan Normalverbraucher (AF962)
KS Immortals - Tomasz Liberi (AF039)
Łowca Almera - Eddard Noqtern (AF890)
Ormal Altork - Ignacy Urban de Ruth (T1167)
Pasterze Eldorat - Ł.N. (A0004)
Piraci z Tropicany - Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser (AF820)
WW Laviva Fer - Paweł Szermiński (A0060)
YK Słoniki Sodomia - Anatol Grążel (Wandystan, B1003)

Trzecia Klasa

BP Almera - Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza (AG232)
Czarny Las Czarnolas - Przemek Przemek (AG794)
Dyskobolia Czarnolas - Patryk Labacki (T0009)
KS Diuki Gideny - Laurencjusz Ma Hi at Atera (AF766)
NK Troyanowitze - Ludwik Tomović (AF433)
Olympiakos Karyes - Francesco Padersidis (Królestwo Athos)
Riderzy Almery - Zbyszko Gustolupulo (A1070)
Smoggy Sangia - Młynek Kawowy (AE461)
WM Wedla - Jihymed Niezyd (AG541)
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wykaz menadżerów

Postprzez Michaelus 14 lip 2018, o 10:14

Tuż przed startem sezonu doszło do 2 zmian nazw zespołów:
- Eadan Port Eagle zastąpił Smoggy Sangia
- Polonia Czarnolas to były Czarny Las Czarnolas
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość