Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

A więc wkracza Prefekt

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.
Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

A więc wkracza Prefekt

Postprzez OvS 1 maja 2019, o 15:34

Tak się złożyło, że jestem ostatnim żywym Sclavińczykiem który był na jakimś wyższym stołku, więc przejmuję chwilowo władzę, przy czym pojawia się tu mały problem, plus mając doświadczenia z niedalekiej przeszłości, wyjaśnię pokrótce co i jak.

Moim głównym zadaniem jest niezwłoczne ogłoszenie wyborów. Tak też się stanie, choć istnieje tu komplikacja pod tytułem weekend majowy. W związku z tym, najwcześniej będę mógł zająć się jutro, najpóźniej w niedzielę, choć postaram się zrobić to w ciągu doby. Gdyby jednak mi się to nie udało, proszę o wyrozumiałość.

Druga sprawa jest taka, że weekend majowy nie dotyka tylko mnie, dlatego proponuję z ewentualnymi datami debat i wyborów poczekać, aż całe zamieszanie związane z weekendem się skończy. Sclavinia przeżyła rok bez władzy, da radę i te kilka dni, dlatego mam zamiar poprzeciągać nieco wszystkie terminy, które nie mają przed sobą słowa "niezwłocznie". Tu też pojawia się moja propozycja, zróbmy te wybory tak, by potem nie okazały się one znowu kapiszonem, wykorzystajmy ten czas do wykrystalizowania grona osób (lub, co bardziej prawdopodobne, jednej osoby), która na pewno będzie w stanie pociągnąć ten wózek. Pośpiech w niczym nam nie pomoże, a może zaszkodzić na przyszłość, tak więc spożytkujmy ten czas bezkrólewia mądrze.

To wszystko na teraz, polecam obserwować ten wątek, gdyż będę używał go do dalszych ogłoszeń i odezw.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Re: A więc wkracza Prefekt

Postprzez Helwetyk 1 maja 2019, o 15:36

OvS napisał(a):To wszystko na teraz, polecam obserwować ten wątek, gdyż będę używał go do dalszych ogłoszeń i odezw.

Wątek należycie dodany do obserwowanych.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Piotr III Łukasz 2 maja 2019, o 07:56

Takoż i ja wątek dodałem do obserwowanych, powodzenia!
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 3 maja 2019, o 07:08

Który to już raz wjeżdżasz cały na biało OvS? :D - koniec dygresji.

Sz. P. Prefekt,
gdzie się zgłosić ma prosty cieć by dostać obywatelstwo Konsulatu? Jestem już całe dwa dni obiema nogami poza grobowcem, więc oczywiście posiadam obywatelstwo sarmackie i stosowne kwity aktywności :D
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez OvS 4 maja 2019, o 10:21

Jako awaryjny Prefekt dopiero 3 raz, kilka razy więcej zdarzyło się na mniej wariackich warunkach.

A co do obywatelstwa, szczerze mówiąc, tak to wszystko co zastałem jest popieprzone, że nie wiem, tak się udała ostatnia próba ograniczania biurokracji. Dziś pewnie będę systematycznie wszystko ogarniał, wybory ogłoszę pewnie wieczorem, więc mamy czas na ogarnięcie ci obka.
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez OvS 7 maja 2019, o 16:51

Z poślizgiem, ale jednak. Właśnie postawiłem wybory, także zapraszam do składania kandydatur. Przy okazji, tym, którzy nie spędzają życia na Discordzie, jestem prawdopodobnie winien powtórzyć, że przeprowadzenie tych wyborów jest ostatnią moją akcją, jaką wykonam w Sarmacji, tak więc nie wystartuję w tych wyborach i proszę, aby ze wszelkimi sprawami, które nie są specjalnie pilne wstrzymać się, aż dokonamy wyboru kogoś, kto daną rzecz zrobi.

Powrót do Archiwum