Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja z urzędu Konsula

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.
Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Rezygnacja z urzędu Konsula

Postprzez Piccolomini 1 maja 2019, o 14:40

Antoni na Konsula. Byłyby to niewątpliwie rządy twardej ręki, ale może takich teraz potrzeba?
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Helwetyk 1 maja 2019, o 14:49

Piccolomini napisał(a):Antoni na Konsula. Byłyby to niewątpliwie rządy twardej ręki, ale może takich teraz potrzeba?

Aktywność — do odzyskania, ale tak.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OvS 1 maja 2019, o 15:14

Mogę zająć się tym, jeśli już się naradzicie czy to ja jestem Prefektem.
EDIT: aha, jeszcze jedno, szkoda mi zazwyczaj czasu i nerwów na zaglądanie na fc, więc proponuję oznaczać mnie w postach, które chcecie, żebym widział, ewentualnie można się do mnie dobić via Discord.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Helwetyk 1 maja 2019, o 15:16

OvS napisał(a):Mogę zająć się tym, jeśli już się naradzicie czy to ja jestem Prefektem.

Jak sądzę, to Prefekt sam ogłasza (edytowane: konstytucja stanowi, że „Prefektem Sclavinii z mocy prawa jest […]”) — bo kto inny…?
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OvS 1 maja 2019, o 15:18

Helwetyk napisał(a):
OvS napisał(a):Mogę zająć się tym, jeśli już się naradzicie czy to ja jestem Prefektem.

Jak sądzę, to Prefekt sam stwierdza — bo kto inny…?

Tak byłoby w normalnej sytuacji, gdy nie krąży zgraja znawców prawa sclaviskiego, trzaskająca interpretacjami jak z bicza. 8-)
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Helwetyk 1 maja 2019, o 15:21

OvS napisał(a):
Helwetyk napisał(a):

Jak sądzę, to Prefekt sam stwierdza — bo kto inny…?

Tak byłoby w normalnej sytuacji, gdy nie krąży zgraja znawców prawa sclaviskiego, trzaskająca interpretacjami jak z bicza. 8-)

Wyedytowałem (za późno) powyższą wypowiedź; w każdym razie jako domniemana część zgrai uważam, że Hrabia powinien ogłosić dla porządku, że obejmuje urząd Prefekta, ogłasza stan wyjątkowy (w razie potrzeby służę pomocą przy publikacji w Dzienniku Praw) i — wybierzmy Konsula jak najsprawniej. Nie wiem, co na to druga część, @Seweryn. ;-)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Verwaltung 1 maja 2019, o 15:22

Uważam, że z JKW doszliśmy do porozumienia w tej kwestii i uznajemy Prześwietnego Hrabiego za Prefekta materialnego i formalnego.
Ostatnio edytowano 1 maja 2019, o 16:13 przez Verwaltung, łącznie edytowano 1 raz
(—) Severin von Verwaltung
Der Beobachter
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Helwetyk 1 maja 2019, o 15:28

Biurokrata napisał(a):Uważam, że z WKW doszliśmy do porozumienia w tej kwestii i uznajemy Prześwietnego Hrabiego za Prefekta materialnego i formalnego.

@OvS
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurẽt 2 maja 2019, o 15:03

Wielmożny Konsulu!
Prześwietny Prefekcie!
Szanowne Sclavinki i Sclavińczycy!

Rezygnacja to zawsze smutna wiadomość, a gdy składa ją osoba oddana sprawie to żal jest jeszcze większy. Czasy są ciężkie, a aktywnych i chętnych do pomocy osób coraz mniej.

W obecnej chwili pozostaje mi tylko życzyć powodzenia, sukcesów w innych obszarach oraz chwili refleksji i odpoczynku, a także wierzyć, że Wielmożny nie podda się obecnemu trendowi i pozostanie aktywny.

Prześwietnemu Prefektowi Sclavinii życzę wszystkiego najlepszego i ufam, że podoła temu wyzwaniu.

NTOK!

(-) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum