Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dyskusja - odznaczenia z okazji rocznicy powstania SCL

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Dyskusja - odznaczenia z okazji rocznicy powstania SCL

Postprzez Mustafa Owski 3 maja 2019, o 23:11

Ekhm. Może ja sie wypowiem jako chyba jedyny jako tako aktywny Sclavińczyk który nieprzerwanie od 2007 roku w Sclavinii działa. ( Guedes kurła where are you)

Nie wydaje mi się żebyśmy mieli sobie sami konfiturki przyznawać :D Zawsze robił to Prezydent, Konsul jak zwał tak zwał.

Ja nigdy nie miałem bani żeby spamiętać co kto zrobił dlatego tez nigdy na urząd "pana kierownikja" Sclavinii nie startowałem.

Domyślam sie jednak ze zacząłbym od zrobienia spisu osob które w ciagu roku były aktywne, nastepnie spisał jaką aktywnoscią sie popisali (tutaj tylko ilosc postów), potem zacząłbym przypominać sobie kto w czym sie udzielał (ustawodawstwo, sport, ogólnie pojeta polityka itd itd) nastepnie zerknął czy mamy w ogóle jakiekolwiek konfiturki do przyznania bo nie pamietam czy jakies ordery obecnie są aktualne i tyle.

Ewentualnie na czuja xD

Ples wybaczcie moge byc pijany
bar. Mustafa Owski h.Roch
TRUP
- Kapitan Książęcej Marynarki Wojennej
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 6 maja 2019, o 20:04

Ja robiłem ekscela i oceniałem z funkcjonariuszami i Księciem. Potem układało się tekst stosownego kwitu i głosowało w Radzie. Były to czasy Odolana i Zwitariusza. Postuluję wrócić do tych pięknych czasów eldorackiej sanacji.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości
Konsulat Sclavinii

Postprzez Antoni 6 maja 2019, o 20:27

Przy tak nielicznym gronie można spokojnie oceniać bez pomocy tabelek i punktacji. Wystarczy po prostu się interesować, kto, gdzie i jak.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum