Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Krajowy związek sportowy

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 6 cze 2018, o 11:41

Sclavińska drużyna narodowa, popularnie nazywana Jednorożcami, ma za sobą okres przygotowań do nadchodzącego, już 36, sezonu rozgrywek Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Sezon ten będzie rozgrywany w formacie Ligi Mikroświatowej, a Jednorożce zagrają w 1 Lidze, jako obrońcy zdobytego w minionym sezonie Trofeum.

W kończącej się przerwie między sezonowej Sclavińczycy rozegrali dwa mecze towarzyskie — z Trizondalem (23.05) i Bialenią (26.05). Trizondalczycy awansowali do 1 Ligi po udanym 35 sezonie, Bialenia zajęła w nim 5 miejsce w Lidze 2. Mieliśmy również zaproszenia do rozegrania towarzyskich spotkań z Baridasem czy Wandystanem jednak nie były to drużyny, które były odpowiednie do realizacji naszych planów regenracyjnych.

Pierwsze spotkanie z Trizondalem zakończyło się remisem 2:2 a bramki strzelali dla Jednorożców Chris Geddie oraz Ümit Gül. Daliśmy pograć młodym. Wynik goniliśmy, ale też celem było głównie pogranie i nieprzegranie. Drugie spotkanie z Bialenią wygraliśmy 4:3, a bramki zdobywali: Fredrik Gidmark, Oskar Nordh (2), oraz Ümit Gül. Od początku do końca mecz był pod naszą kontrolą.

Zwieńczeniem przerwy stało się przyjęcie w drużynie nowego zawodnika, który został pozyskany celem wzmocnienia defensywy. Nowym Jednorożcem został Dionizy Kaliciak, bramkarz, mający 29 lat, skill 12, który od razu doskonale wpasował się w drużynę. Wiążemy z jego pracą na bramce wysokie nadzieje.

Cele na rozpoczynający się sezon są proste — dalsze wzmacnianie i odmładzanie drużyny, szykowanie formy i skilla na mundial. Wszystko co ugramy poza tym będzie dla nas wartością dodaną.

Kibicujcie Jednorożcom! Ogłaszamy konkurs na przygotowanie bannerów do wstawienia w podpisy na forum, tak by pokazać, że jesteście kibicami swojej drużyny narodowej. Każdy banner nagrodzimy kwotą 5000 lt, a Ci z Was, którzy przez cały sezon nadchodzący będą bannerem się posługiwać na koniec sezonu otrzymają po 10000 lt.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Więzień Jego Książęcej Mości
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez Guedes de Lima 9 cze 2018, o 13:53

Trzymam kciuki! Czekamy na medale!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 9 cze 2018, o 18:17

Królestwo Teutonii 0 (0 - 1) 3 Sclavinia


Sezon rozpoczęty! Pierwsze spotkanie w ramach 36 sezonu Ligi Mikroświatowej Jednorożce rozgrywały na gościnnym stadionie w Srebrnym Rogu, w Królestwie Teutonii. Teutonia, która w minionym sezonie zajęła piąte miejsce w 1 Lidze, kierowana jest przez starosarmackiego trenera — Henryka von Thorn-Leszczyńskiego. Znamy się doskonale z Sarmackiej Ligi Piłkarskiej i wiemy, że popularny trener jest bardzo groźnym przeciwnikiem. Start sezonu chyba jednak przespał.

Sclavińskie Jednorożce gładko wygrały spotkanie 3:0 przez cały mecz doskonale go kontrolując. Przeciwnicy nie stworzyli ani jednej sytuacji, w której pojawiłoby się zagrożenie dla naszej bramki, a przez przeszło 62% czasu gry piłka znajdowała się przy nogach Sclavińczyków.

Pierwsza bramka padła w 20 minucie spotkania, gdy po rzucie rożnym, doskonałym strzałem zza pola karnego popisał się Ümit Gül. Niestety, w 44 minucie nabawił się on paskudnej kontuzji i musiał zejść z boiska. Zastąpił go młodzieżowiec — Emir Strle. Nasz najgroźniejszy pomocnik powróci do gry dopiero za dwa tygodnie. Piłka ponownie znalazła się w siatce Teutończyków w 54 minucie, kiedy to uciekając lewą stroną boiska Kazem Kelzadeh — najnowszy nabytek Jednorożców, lewy obrońca, ledwie 18 letni zawodnik — otrzymał prostopadłą piłkę od Lennart Toftegaarda i silnym strzałem skierował ją do bramki Sanevuoriego. Wynik spotkania ustalony został w 76 minucie, kiedy po brutalnym faulu na wybiegającym na czystą pozycję Alonso (za który Galisteu zobaczył swoją drugą tego wieczora żółtą kartkę, i w konsekwencji czerwoną) Sclavińczycy ustawili się do wykonania pośredniego rzutu wolnego. Do piłki podszedł Adam Lazar i precyzyjnym strzałem posłał piłkę za linię teutońskich obrońców, do której z muru wystartował wspomniany już Pierre Alonso i niedającym szans bramkarzowi strzałem posłał futbolówkę w długi róg.

To wspaniały start naszej drużyny. Cały team zagrał eleganckie spotkanie. Oby tak dalej. Za tydzień zagramy, na stadionie w Eldoracie, z Trizondalem, który rozpoczął sezon od przekonującego zwycięstwa 4:0 nad Elderlandem. Przypomnieć warto, że w przedsezonowych grach kontrolnych zremisowaliśmy z Trizondalem 2:2.

W pozostałych spotkaniach padły wyniki:
Baridas - Wandystan 3 - 0 (2 - 0)
Trizondal - Królestwo Elderlandu 4 - 0 (2 - 0)
Hasseland - Scholandia 0 - 1 (0 - 1)
Avatar użytkownika
Więzień Jego Książęcej Mości
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 18 cze 2018, o 08:25

2:1 wygrywamy z niebezpiecznym Trizondalem. W przerwie między sezonami zagraliśmy z nimi kontrolnie i przekonaliśmy się, że jest to drużyna dobrze ułożona, prowadzona i niebezpieczna, która potrafi postawić trudne warunki. Wygrywaliśmy 2:0, lecz znów straciliśmy bramkę w ostatniej minucie meczu. Staje się to powoli naszą małą tradycją, i jest, to prawda, bardzo irytujące. Ale dzielnie walczymy dalej. Następny mecz z Hasselandem.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Więzień Jego Książęcej Mości
 


Powrót do Sclaviński Związek Piłki Nożnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość