Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Krajowy związek sportowy

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 6 cze 2018, o 11:41

Sclavińska drużyna narodowa, popularnie nazywana Jednorożcami, ma za sobą okres przygotowań do nadchodzącego, już 36, sezonu rozgrywek Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Sezon ten będzie rozgrywany w formacie Ligi Mikroświatowej, a Jednorożce zagrają w 1 Lidze, jako obrońcy zdobytego w minionym sezonie Trofeum.

W kończącej się przerwie między sezonowej Sclavińczycy rozegrali dwa mecze towarzyskie — z Trizondalem (23.05) i Bialenią (26.05). Trizondalczycy awansowali do 1 Ligi po udanym 35 sezonie, Bialenia zajęła w nim 5 miejsce w Lidze 2. Mieliśmy również zaproszenia do rozegrania towarzyskich spotkań z Baridasem czy Wandystanem jednak nie były to drużyny, które były odpowiednie do realizacji naszych planów regenracyjnych.

Pierwsze spotkanie z Trizondalem zakończyło się remisem 2:2 a bramki strzelali dla Jednorożców Chris Geddie oraz Ümit Gül. Daliśmy pograć młodym. Wynik goniliśmy, ale też celem było głównie pogranie i nieprzegranie. Drugie spotkanie z Bialenią wygraliśmy 4:3, a bramki zdobywali: Fredrik Gidmark, Oskar Nordh (2), oraz Ümit Gül. Od początku do końca mecz był pod naszą kontrolą.

Zwieńczeniem przerwy stało się przyjęcie w drużynie nowego zawodnika, który został pozyskany celem wzmocnienia defensywy. Nowym Jednorożcem został Dionizy Kaliciak, bramkarz, mający 29 lat, skill 12, który od razu doskonale wpasował się w drużynę. Wiążemy z jego pracą na bramce wysokie nadzieje.

Cele na rozpoczynający się sezon są proste — dalsze wzmacnianie i odmładzanie drużyny, szykowanie formy i skilla na mundial. Wszystko co ugramy poza tym będzie dla nas wartością dodaną.

Kibicujcie Jednorożcom! Ogłaszamy konkurs na przygotowanie bannerów do wstawienia w podpisy na forum, tak by pokazać, że jesteście kibicami swojej drużyny narodowej. Każdy banner nagrodzimy kwotą 5000 lt, a Ci z Was, którzy przez cały sezon nadchodzący będą bannerem się posługiwać na koniec sezonu otrzymają po 10000 lt.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez Guedes de Lima 9 cze 2018, o 13:53

Trzymam kciuki! Czekamy na medale!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 9 cze 2018, o 18:17

Królestwo Teutonii 0 (0 - 1) 3 Sclavinia


Sezon rozpoczęty! Pierwsze spotkanie w ramach 36 sezonu Ligi Mikroświatowej Jednorożce rozgrywały na gościnnym stadionie w Srebrnym Rogu, w Królestwie Teutonii. Teutonia, która w minionym sezonie zajęła piąte miejsce w 1 Lidze, kierowana jest przez starosarmackiego trenera — Henryka von Thorn-Leszczyńskiego. Znamy się doskonale z Sarmackiej Ligi Piłkarskiej i wiemy, że popularny trener jest bardzo groźnym przeciwnikiem. Start sezonu chyba jednak przespał.

Sclavińskie Jednorożce gładko wygrały spotkanie 3:0 przez cały mecz doskonale go kontrolując. Przeciwnicy nie stworzyli ani jednej sytuacji, w której pojawiłoby się zagrożenie dla naszej bramki, a przez przeszło 62% czasu gry piłka znajdowała się przy nogach Sclavińczyków.

Pierwsza bramka padła w 20 minucie spotkania, gdy po rzucie rożnym, doskonałym strzałem zza pola karnego popisał się Ümit Gül. Niestety, w 44 minucie nabawił się on paskudnej kontuzji i musiał zejść z boiska. Zastąpił go młodzieżowiec — Emir Strle. Nasz najgroźniejszy pomocnik powróci do gry dopiero za dwa tygodnie. Piłka ponownie znalazła się w siatce Teutończyków w 54 minucie, kiedy to uciekając lewą stroną boiska Kazem Kelzadeh — najnowszy nabytek Jednorożców, lewy obrońca, ledwie 18 letni zawodnik — otrzymał prostopadłą piłkę od Lennart Toftegaarda i silnym strzałem skierował ją do bramki Sanevuoriego. Wynik spotkania ustalony został w 76 minucie, kiedy po brutalnym faulu na wybiegającym na czystą pozycję Alonso (za który Galisteu zobaczył swoją drugą tego wieczora żółtą kartkę, i w konsekwencji czerwoną) Sclavińczycy ustawili się do wykonania pośredniego rzutu wolnego. Do piłki podszedł Adam Lazar i precyzyjnym strzałem posłał piłkę za linię teutońskich obrońców, do której z muru wystartował wspomniany już Pierre Alonso i niedającym szans bramkarzowi strzałem posłał futbolówkę w długi róg.

To wspaniały start naszej drużyny. Cały team zagrał eleganckie spotkanie. Oby tak dalej. Za tydzień zagramy, na stadionie w Eldoracie, z Trizondalem, który rozpoczął sezon od przekonującego zwycięstwa 4:0 nad Elderlandem. Przypomnieć warto, że w przedsezonowych grach kontrolnych zremisowaliśmy z Trizondalem 2:2.

W pozostałych spotkaniach padły wyniki:
Baridas - Wandystan 3 - 0 (2 - 0)
Trizondal - Królestwo Elderlandu 4 - 0 (2 - 0)
Hasseland - Scholandia 0 - 1 (0 - 1)
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 

Re: Sezon 36 (Liga Mikroświatowa)

Postprzez RCA 18 cze 2018, o 08:25

2:1 wygrywamy z niebezpiecznym Trizondalem. W przerwie między sezonami zagraliśmy z nimi kontrolnie i przekonaliśmy się, że jest to drużyna dobrze ułożona, prowadzona i niebezpieczna, która potrafi postawić trudne warunki. Wygrywaliśmy 2:0, lecz znów straciliśmy bramkę w ostatniej minucie meczu. Staje się to powoli naszą małą tradycją, i jest, to prawda, bardzo irytujące. Ale dzielnie walczymy dalej. Następny mecz z Hasselandem.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 


Powrót do Sclaviński Związek Piłki Nożnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość