Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przybycie

Tu pijemy drinki, kultywujemy lenistwo i chłoniemy słońce

Przybycie

Postprzez Emmanuel 27 kwi 2019, o 14:57

Obrazek

Do soli przybył typowy jak na region, i Czasy statek z Banderą sił Rządowych, a może Rewolucjonistów? Kto wie, kogo to obchodzi skoro statek chcę kupić lub się wymienić. Kiedy ten zaczął rozpakowywać towary, w cieniu wyskoczyła z niego pewna persona, która od razu została zauważona i załoga statku zaczęła za nim gonić. Ten jednak był szybszy i uciekł Marynarzą, a ci machneli ręką i wrócili do pracy. Persona zaczęła zwiedzać miasto, i jak się potoczy jej los? Poczekamy, zobaczymy.


No więc witam, jako szarak w środku wojny Domowej? Czy ktoś może powiedzieć mi jak wygląda sytuacja, i jakie są strony? Wdzięczny był bym bardzo.
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Przybycie

Postprzez Remigiusz L. 27 kwi 2019, o 18:13

¡Hola compañero!

Spieszę z wyjaśnieniami. Wojna toczy się aktualnie pomiędzy dwoma frakcjami: kontrrewolucyjnym reżimem El Dictatore oraz siłami opozycji, składającej się głównie z radykalnych wando-komunistów i anarchistów, a także bardziej umiarkowanych juniorystów. Obie strony są wspierane przez zagranicznych ochotników. W szeregach rebelii walczą wandejskie bojówki, zaś po stronie lojalistów sclaviński Legion Jednorożca i sarmacki OOOM. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

W tej chwili, po zdobyciu przez rewolucjonistów Purpurowego Wichru, front uległ stagnacji, już wkrótce może się to jednak zmienić...

¡Arriba!
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Przybycie

Postprzez Emmanuel 27 kwi 2019, o 18:45

Gdyby nie fakt że na południu są sami czerwoni, dołączył bym tylko spowodu naszego kochanego piractwa. Ale skoro tak, pozostaje tylko wspierać El Dictatore.
Nie potrzeba z niczym pomocy? Jak narracja lub finanse na przykład? Chętny jestem pomóc
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Przybycie

Postprzez Remigiusz L. 28 kwi 2019, o 21:21

Oczywiście, zajęcie zawsze się znajdzie! Mogę chociażby zaproponować stanowisko komendanta Gwardii Pirackiej, czyli tropicańskich służb bezpieczeństwa. Do jego obowiązków należy wyłapywanie rewolucyjnych szpiegów, a także szkolenie kadr funkcjonariuszy. Ktoś będzie musiał oczyścić wyspę z niedobitków czerwonej zarazy po naszym ostatecznym zwycięstwie!
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Tu się toczy życie Tropicany

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość