Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Tropicańskie obywatelstwo

Tu pijemy drinki, kultywujemy lenistwo i chłoniemy słońce

Tropicańskie obywatelstwo

Postprzez Remigiusz L. 16 sie 2017, o 12:42

¡Compañeros!
Czas ucieka, a tu się nic nie dzieje, choć muszę przyznać, że w rankingu starosarmackich miast walczących ze smokiem mamy drugie miejsce. Czas jednak rozpocząć jakąś dyskusję, a konkretnie dyskusję na temat obywatelstwa tropicańskiego. Wyłącznie narracyjny dodatek czy dokument mający swe miejsce w systemie? Nadawane automatycznie każdemu mieszkańcowi, razem z obywatelstwem starosarmackim, a może wymagające jakichś specjalnych zabiegów? Oczekuję waszych opinii...
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Tropicańskie obywatelstwo

Postprzez Patryk Vindsor 16 sie 2017, o 16:55

1. Dokument mający swoje miejsce w systemie.

2. Lista wymagań co do obywatelstwa np. miejsce zamieszkania i coś tam jeszcze.
Patryk Vindsor

Obrazek

Postprzez rybczak 16 sie 2017, o 19:24

Ja bym proponował, żeby obywatelstwo Tropicany było dostępne dla każdego obywatela Starosarmacji pod warunkiem zamieszkania w Soli. Można dodać ewentualnie jakiś okres od daty zamieszkania ale nie jest to konieczne.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Patryk Vindsor 16 sie 2017, o 20:34

rybczak napisał(a):Ja bym proponował, żeby obywatelstwo Tropicany było dostępne dla każdego obywatela Starosarmacji pod warunkiem zamieszkania w Soli. Można dodać ewentualnie jakiś okres od daty zamieszkania ale nie jest to konieczne.

Ok, popieram. Niestety, ostatnimi czasy nie ma tak wielu obywateli (aktywnych) Tropicany, zatem dodawanie dodatkowych wymagań nie ma za bardzo sensu.
Patryk Vindsor

Obrazek

Postprzez rybczak 20 sie 2017, o 12:42

Jak dobrze pójdzie to będzie na razie czterech. Moglibyśmy pomyśleć nad jakimś znakiem oznaczającym obywatela Tropicany - może jakiś znak w stylu pieczątki z krokodylem? Fajnie byłoby to mieć w DSG ale jeśli nie bedzie możliwe to można to w naszym spisie na stronie Starosarmacji zamieścić.

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Patryk Vindsor 20 sie 2017, o 14:48

rybczak napisał(a):Moglibyśmy pomyśleć nad jakimś znakiem oznaczającym obywatela Tropicany - może jakiś znak w stylu pieczątki z krokodylem? Fajnie byłoby to mieć w DSG ale jeśli nie bedzie możliwe to można to w naszym spisie na stronie Starosarmacji zamieścić.

Jestem za znaczkiem, pieczątka. W końcu obywatel Tropicany musi się jakoś wyróżniać (nie jakoś tylko w charakterystyczny sposób). :)
Patryk Vindsor

Obrazek

Postprzez Remigiusz L. 20 sie 2017, o 18:23

Pieczątki można zamieszczać też w podpisie ;) Nie wiem czy uwzględnianie systemowo obywatelstwa ma sens, skoro ma być ono zależne wyłącznie od posiadania obywatelstwa STS i mieszkania w Soli, ale to już pewnie zależy od tego na ile NIA będzie się chciało coś w tej sprawie zrobić :D
Mam jeszcze propozycję by El Dictatore mógł osobom zasłużonym dla Tropicany, ale nie mieszkającym na niej nadawać obywatelstwo honorowe. Co o tym sądzicie?
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek

Postprzez rybczak 17 wrz 2017, o 14:54

Drodzy,

w dniu dzisiejszym El Dictatore opublikował odpowiedni dekret. Nie będę korzystał ze swoich uprawnień, które umożliwiają mi jego unieważnienie więc dekret wchodzi w życie i obowiązuje.

(—) diuk Paviel Gustolúpulo,
Namiestnik Starosarmacji

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Tu się toczy życie Tropicany