Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Piraci z Tropicany

Tu pijemy drinki, kultywujemy lenistwo i chłoniemy słońce

Moderator: Starosarmacja: władze

Re: Piraci z Tropicany

Postprzez Remigiusz L. 12 lis 2017, o 10:30

Po moim ostatnim biadoleniu szczęście wreszcie zaczęło się uśmiechać do Piratów. Najpierw ledwo, ledwo, ale jednak, udało nam się wygrać z Ormal Altborkiem 1-0, a ponieważ dziwnym zbiegiem okoliczności nasi sąsiedzi w tabeli przegrali swoje mecze, wskoczyliśmy z piątego na drugie miejsce.
Na następny mecz, tym razem z Loardią, czekaliśmy z niepokojem. Wcześniej pokonała Osadzonych, którzy Piratom z kolei dali wciery, więc było czego się bać. Na szczęście strach miał wielkie oczy. Wynik doskonałą główką otworzył Erland Rosenbjerg w 11. minucie. Już trzy minuty później Baxter Gordon utrzymał swą niewiarygodną passę niemal stuprocentowej skuteczności z rzutów wolnych (w swej karierze w Piratach nie trafił lub nie miał asysty chyba tylko raz). Loardianie podjęli pod koniec pierwszej połowy nieśmiałą próbę kontrataku, ale w sytuacji sam na sam stać ich było tylko na słupek.
W drugiej połowie atakowali już wyłącznie Piraci. Wynik spotkania zwieńczył majtek, Rai Zico, ustalając go ostatecznie na 3-0. Tymczasem inne mecze kolejki znów miały idealny dla nas przebieg. Lider przegrał z Osadzonymi, wskutek czego zajęliśmy jego miejsce. Nie możemy jednak spocząć na laurach. Troyanowitze przegrywają z nami tylko różnicą bramek, zaś trzy następne w tabeli drużyny tracą do nas zaledwie jeden punkt. Z tego wszystkiego wynika, że będzie się działo!
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
 

Poprzednia strona

Powrót do Tu się toczy życie Tropicany

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości