Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Los órdenes del Dictatore

Tu pijemy drinki, kultywujemy lenistwo i chłoniemy słońce

Moderator: Starosarmacja: władze

Los órdenes del Dictatore

Postprzez Remigiusz L. 10 wrz 2017, o 16:15

¡Compañeros!

Jako że nie mam dostępu do DP, a nie chciałbym zwalać całej legislatywy na Namiestnika, w tym wątku będę zamieszczał swoje órdenes, czyli rozkazy, które będą miały charakter prowincjonalnych ustaw. Nie wiem na ile mam prawo do stanowienia jakiegokolwiek prawa (w końcu w systemie jestem tylko burmistrzem) mimo to mam nadzieję, że ten mój pomysł nie wywoła sprzeciwu (a nawet jeśli to zostanie on stłumiony :twisted:). I od razu pierwszy rozkaz.

La orden de la nacionalidad

1. Obywatelem Tropicany jest każdy mieszkaniec Soli, który posiada obywatelstwo Starosarmacji.
2. Obywatelstwo Tropicany jest nadawane automatycznie w dwa dni po otrzymaniu obywatelstwa Starosarmacji.
3. Obywatelstwo Tropicany uprawnia do sprawowania funkcji El Dictatore, a także organizowania i wspierania puczów przeciw obowiązującym władzom.
4. El Dictatore może przyznać honorowe obywatelstwo każdemu mikronaucie, który zasłużył się w sposób wyjątkowy El Distrito de Tropicana.

Sola, 10.09.2017
(-) Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser

¡Arriba Tropicana!
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: Los órdenes del Dictatore

Postprzez rybczak 10 wrz 2017, o 18:42

El Dictatore otrzymuje prawo do publikowania postanowień, których zasięg działania obejmować będzie teren dzielnicy. Postanowienia muszą stać w zgodzie z prawem Księstwa Sarmacji oraz Starosarmacji. W przypadku stwierdzenia naruszenia uprawnień, Namiestnik Starosarmacji ma prawo uchylić opublikowane postanowienie.

Hasło podeślę kanałami prywatnymi :)
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Tu się toczy życie Tropicany