Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacje dot. przyznawania pożyczek nowym obywatelom

Dokumenty nieobowiązujące i uchylone

Informacje dot. przyznawania pożyczek nowym obywatelom

Postprzez Kolo 13 sie 2018, o 22:06

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie udzielania nieoprocentowanych pożyczek nowym obywatelom o udzielenie jednorazowej i nieoprocentowanej pożyczki w wysokości do 50.000 lt, może ubiegać się każdy mieszkaniec Księstwa Sarmacji który;

• posiada obywatelstwo sarmackie nie dłużej niż od 3 miesięcy i nigdy wcześniej nie był obywatelem Księstwa Sarmacji.

• nie był karany prawomocnym wyrokiem Trybunału Koronnego.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz śmiało składać wniosek o udzielenie pożyczki.

Wzór wniosku

Kod: Zaznacz cały
[b]Wniosek o udzielenie pożyczki[/b]

Ja, [tu Twoje imię i nazwisko], legitymujący się paszportem ID [tu numer Twojego ID], posiadający obywatelstwo Księstwa Sarmacji od [tu data uzyskania obywatelstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowej i nieoprocentowanej pożyczki dla Nowych Obywateli, w wysokości [wstawić kwotę] libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

[b]Uzasadnienie[/b]

[podać wyczerpujące uzasadnienie; dlaczego Rada Ministrów powinna przyznać mi pieniądze? do realizacji jakiego celu potrzebna jest pożyczka?]

Uwaga!

Rada Ministrów może odmówić przyznania pożyczki w przypadku nieumotywowania lub umotywowania w sposób niedostateczny wniosku.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Archiwum