Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Karczma "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Dział poświęcony Sarmatia RPG — epickiej przygodzie, w której gracze wcielają się w różnorodne postaci (elfy, krasnoludy, niziołki, ludzie) z siedmiu różnych krain tworzących Sarmatię.

Re: Karczma "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Postprzez Tytus 11 maja 2017, o 12:33

- A takiego trolla to ubić łatwo? To znaczy czy mój łuk się w ogóle w takiej przygodzie przyda? Życie mi bardziej miłe moście krasnoludzie.
(—) adm. Tytus markiz Aureliusz-Chojnacki
Szef Sztabu KSZ
Ostatni Premier Gellonii i Starosarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez vhris 11 maja 2017, o 12:57

- A ja was wcale nie próbuję namówić na wspólne trolla ubijanie. Wasz łuk, za przeproszeniem, choć go w akcji nie widziałem - Przenoszę swoją uwagę na łuk niejako go oceniając - ale to dla takiego trolla to jak dla was ugryzienie komara. Jeno wspólną wędrówkę w trolli poszukiwaniu proponuję. A jak się zrobi naprawdę gorąco to przy waszej zwinności spokojnie trollowi umkniecie i wieść o mej śmierci do głowy rodu mego zaniesiecie. Co zaś do czego ja się Wam mogę przydać na trakcie i poza nim mości Ludo to chyba tłumaczyć nie muszę :)

Kolejny długi łuk coraz bardziej ciepłego piwa (kurczę, zamawianie kilku garncy na raz to jednak nie jest dobry pomysł) zakończony głośnym i przeciągłym beknięciem

- A Wasz łuk to się bardziej przyda coby na kolację coś ugotować a i ze sprzedaży skór i innych dóbr zarobić możecie...
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Tytus 11 maja 2017, o 13:26

- Znam się na tropieniu, więc chociaż w ten sposób bym Ci bestie ubić pomogl. Heh... po paru piwach ten troll wcale nie taki straszny :) a co będę z tego miał? Łupy po połowie?
Szef Sztabu KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez vhris 11 maja 2017, o 14:06

- Hahahahaha! - niemal spadłem z ławy z rozbawienia.
- Łupy z trolla? - walę pięścią w stół a gliniaki podskakują
- No chyba, że znajdzie się ktoś komu da się skórę opchnąć albo łeb dać do wypchania. To tak :)

Nagle przestałem się śmiać i przysunąłem się nieco bliżej Luda. Podejrzewam, że w tej chwili czuje nie tylko lekki smrodek z mojej 'paszczy' ale również ciepło mojego oddechu. Mówię szybko, bez wyczuwalnych wcześniej przerw

- Jeśli się trafią jakiekolwiek łupy albo zapłata, nieważne który z nas wykona większą robotę, to możemy się dzielić po połowie. Mnie tam zajedno. Byleby na piwo, strawę i czasem na ekwipunek starczyło :)

Odsuwam się od niziołka i sadowię nieco wygodniej na ławie

- To jak mości Ludo. Pasuje wam wspólna wycieczka? Wspólne trudy podróży i wspólne chlanie po karczmach? Mogę liczyć na Was, że w przypadku mej śmierci zaniesiecie wieść do mego rodu?

Postprzez Tytus 11 maja 2017, o 15:55

- Niech tak będzie! Mogę Ci obiecać, że Twa śmierć nie przemknie niezauważona i Twój ród się o niej dowie. Przygody nigdy za mało, a z takim kompanem pewnym jest dobrego napitku i żarełka. Tylko pamiętaj, że dla niziołka 5 posiłków dziennie to świętość :)

popijam piwo, też niewiele zostało w kuflu

- Aaa i nie próbuj mnie okradać, bo wytropię i nie zabiję, ale jaja utnę.. Ale to tylko tak mówię bo wiem, że Waszej rasie czego jak czego, ale honoru nie można odmówić.

Nachylam się do Vhrisa tak żeby on usłyszał

- To jak? Coś wiesz o jakimś okazie w okolicy?
Szef Sztabu KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez vhris 11 maja 2017, o 16:30

Kod: Zaznacz cały
Do MG: Czy moja postać coś wie na temat trolla albo ogra w okolicy? Albo inszego potwora godnego mojego topora?

Postprzez Cudzoziemiec 1 13 maja 2017, o 15:33

Kod: Zaznacz cały
Kochani.

Z powodów totalnego zniechęcenia bieżącą sytuacją w Sarmacji, ciągłym atakiem kierowanym wobec mnie i odbieraniem mojej obrony jako prób: ataku, dyskredytacji innych, zniechęcania innych i wreszcie wypychania innych z Sarmacji, zawieszam naszą zabawę do czasu aż znów mi się zachce.

Wybaczcie.

Nie jestem w stanie obecnie wykrzesać z siebie ochoty by w KS robić cokolwiek. Jestem zmęczony niekończącymi się atakami wobec mnie, szczuciem nowych mieszkańców, nastawianiem ich przeciwko, odbieraniem mi praw do obrony i krytyki zjawisk zachodzącym w naszym kraju. Jestem zmęczony toczącą ten kraj nudą, wycofaniem rządu i Księcia,  ogólnym marazmem i zniechęceniem. Dopadło owo zniechęcenie i mnie, mimo, że opierałem mu się bardzo bardzo długo.

Powrócę do tej gry z pewnością za jakiś czas.

Ale obecnie nie mogę. Wybaczcie. Nie jestem po prostu w stanie.

W razie co zapraszam do kontaktu przez FB.

Poprzednia strona

Powrót do Sarmatia RPG