Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Historia V-świata

Wnioski rozpatrzone przez JKM

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Historia V-świata

Postprzez Vulpis 12 lip 2017, o 09:06

Zwracam się do Waszej Książęcej Mości z prośbą o aprobatę i wsparcie mojej inicjatywy.

Jako że istnieją wspólne mapy dla V-świata to czemu nie stworzyć historii tego wspaniałego miejsca?
Dlatego postanowiłem zostać Historykiem który stworzy
i uporządkuje historię V-świata od starożytności do teraz.

Zwiększy to dorobek kulturalny Księstwa Sarmacji oraz całego V-świata.

Odrazu gdy uzyskam poparcie Waszej Książęcej Mości zaczynam rekrutację głodnych historii Sarmatów którzy pomogą w dziele dużo większym od wspólnej mapy
V-świata.

Z poważaniem samozwańczy Historyk z Sarmacji
Dominik Vulpis
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Re: Historia V-świata

Postprzez Hugo 12 lip 2017, o 13:06

Wielmożny Panie.

Bardzo mnie cieszy pański zapał i chęć do tworzenia. Pomysł jak najbardziej ma moją aprobatę - tu wręcz pozostaje przyklasnąć takim pomysłom, inicjatywom, trzymać kciuki za powodzenie i wspierać..

Jest u nas dosyć sporo v-historyków - tworzących, spisujących historię Sarmacji czy nawet w ogóle mikronacji. A nawet jeśli nie historyków, to jeszcze więcej osób może się podzielić wieloma faktami choćby z historii internetowej. Więc myślę, że na mnóstwo wsparcia może Pan liczyć. Myślę, że nawet nie tylko stricte historii to wsparcie będzie dotyczyć - utworzenie strony, pomoc w tworzeniu zbioru itp. itd.

Z mojej strony może Pan liczyć na wszelkie wsparcie, jeśli będę w stanie go udzielić.

Z poważaniem i słowami pozdrowień
Obrazek
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Powrót do Rozpatrzone wnioski