Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Modelarstwo

Moderator: Książęca Żandarmeria Wojskowa

Re: Modelarstwo

Postprzez RattusNrv-Ch 20 wrz 2012, o 12:31

Trochę to zajęło, ale jakoś na dniach będę mógł przygotować pierwszą część relacji. Szkielet i nadbudówkę rufową pod działo artylerii głównej. Szkielet póki co bez poszycia, bo jeszcze czeka je rewitalizacja.

Czasu zajmuje to sporo (nad samą nadbudówką już pracuję 7 dzień dzisiaj), bo wszystko rewitalizuję farbami a wykonuję własne szczegóły (np. bulaje i drabinki z drutu miedzianego oraz relingi). Karton niestety stary, bo z '88 roku, więc wymaga to szczególnej opieki... Ale rezultat powinien być ciekawy :)

Tak więc projekt nie został zarzucony, tylko idzie do przodu, pomału bo pomału, ale idzie.
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Modelarstwo

Postprzez RattusNrv-Ch 4 paź 2012, o 11:16

Post pod postem, ale tak jakoś wyszło.
Ostatnio czasu dużo nie mam i w tym miesiącu to tak raczej mniej więcej będzie już wyglądało.

Na chwilę obecną mogę jedynie zaprezentować nadbudówkę rufową wraz z artylerią główną. Brakuje jeszcze tylko relingów (ale te dopiero muszę wykonać, a to dość czasochłonne zajęcie) oraz kilku elementów na tyle nadbudówki. Można napisać, że ukończona jest w 90%.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak znajdę chwilę, to w następnej aktualizacji wrzucę szkielet, który już jest gotowy, ale czeka na zdjęcia :)

Cóż, nie jest to może mistrzostwo i pierwsza klasa i wiele mi jeszcze brakuje, ale jak na powrót po latach do zabawy, to chyba nie jest najgorzej :) Szkoda tylko, że karton stary, więc musiałem wszystko pomalować, ale malowanie w 95% jest takie, jak w oryginale.
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Poprzednia strona

Powrót do Inne Sprawy