Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Bazy KSZ

Moderator: Książęca Żandarmeria Wojskowa

Bazy KSZ

Postprzez Hetman_Gotfryd 8 sty 2016, o 19:11

Wracamy do temat Lokalizacji BAZ KSZ na terenie Księstwa. Obecnie mamy tak że prawie wszystkie są na terenie KKS a jedna jest tylko na terenach zamorskich. I tak ostatnio sobie pomysłem że wrócimy do tematu. Z zasady chodzi to by w np 4-6 bazach zebrać oprócz jednostek narracyjnych te z czasu P. Jest to w sumie prosta zasada by te jednostki ciągnęły aktywność w bazach a mając listy narracyjnych jednostek pod sobą nabiera to kształtu i logiki.
Taki podział zapewnił by też lepsze rozlokowanie na ternie całego Księstwa a nie tylko w jednym miejscu. Wstępnie tak bym widział ich nazwy i lokalizacje:
GRODZISK= KSP-KWL-KMW
CZARNOLAS= KSP-KWL
PUNTA = KSP-KWL-KMW

ZOMMERLAND= KSP-KWL-KMW
KARTOLA= KSP-KWL
ALMERA= KSP-KWL-KWM

Tak to wstępnie bym widział, nie jest to zbyt rozbudowana struktura,i zapewniła by nam względna równowagę pomiędzy Północą a Południem naszego Terytorium. Nie ukrywam że bardziej mnie martwię nasze Południe i nasi tamtejsi sąsiedzi niż spokojna Północ... ale to inny temat wpisujący się w DOKTRYNĘ OBRONNA i ewentualne zagrożenia dla NAS.
Mamy kilku ambitnych i pełnych werwy żołnierzy którym trzeba dać pole do popisu, wiem że obecnie nie mamy aż tylu jednostek czasu P do obsady tych baz ale to najmniejszy problem. Mam już pewne pomysły na zmiany w obecnym modelu Wojsk Bojowych i ich struktury na Brygadowy, a nie batalionowy... Nie wspomnę o zmianą narracyjnych. Ale to też inna sprawa, jednak wpisując się w ten temat.
Wspomnę tylko że istniejące KSP chciałbym przekształcić narracyjnie w Skrzydła anie jak obecnie Grupy
Mam też wstępna koncepcję narracyjnego składu 2 Floty KMW
Ale tu na razie skupmy się na Bazach i ich lokalizacji, co wy na to ?
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki

Re: Bazy KSZ

Postprzez A0014 8 sty 2016, o 19:42

Pomysł narracyjny. W realu Samorządy zabiegają o bazy wojskowe, bo mają z nich między innymi zyski.
Mamy możliwość wystąpienia o dotacje z RM. Może zorganizujmy konkurs ofert na lokalizacje baz? Póki co jednej, na próbę. Z myślą, że będziemy płacić "podatek gruntowy", jakiś w granicach zdroworozsądkowych.
Zobaczymy co samorządy zaoferują :] Żołnierze chcą całodobowych barów, doborowego towarzystwa i życia kulturalnego. Nie może być tak, że podłamany kapral wciśnie czerwony guzik i doprowadzi do zagłady Pollinu.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Postprzez RCA 8 sty 2016, o 19:43

Bardzo pomysł Pana Generała mi się podoba!

Narracja to ważna rzecz, i jeśli taka zmiana może przynieść zarówno aktywność w KSZ, jak i w KS w ogóle to ja jestem za!

Ps. proszę mnie nie przenosić na południe ;)
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 8 sty 2016, o 20:19

Znaczy jeśli chodzi o narracje to my z szeregowym Vips zrobulismy narracje któa nieco ożywiła nasze skostniałe :P KSZ i KSP. Jesli chcemy mozemy to dalej kontynuować.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez suciovips 8 sty 2016, o 22:30

Irmi napisał(a):Znaczy jeśli chodzi o narracje to my z szeregowym Vips zrobulismy narracje któa nieco ożywiła nasze skostniałe :P KSZ i KSP. Jesli chcemy mozemy to dalej kontynuować.

Zgadzam się narracja chętnie to ożywi całą strukturę ksz

Tak od siebie czy lokalizacja gromowładnych nie znajdzie się w wątku? Ale przecież podlegały pod KSZ
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]
Dowódca oddziału specjalnego GROMOWŁADNI

Nie jestem idiotą ani imbecylem po prostu KOCHAM militaria i tyle

Mors ? Quidquid ! Vita ? Quidquid ! Maximus - vincere .(Śmierć? Nieważne! Życie? Nieważne! Ważne – zwyciężyć. )
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Irmi 8 sty 2016, o 22:37

Szeregowy Vips to co przerzucamy sie na inne jednostki?
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez suciovips 8 sty 2016, o 22:48

non problem sir. spoczko wymyślić scenariusz czy nie?
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]

Mors ? Quidquid ! Vita ? Quidquid ! Maximus - vincere .(Śmierć? Nieważne! Życie? Nieważne! Ważne – zwyciężyć. )

Postprzez Irmi 8 sty 2016, o 23:28

Czemu nie. Jakiś fajny. Od któych jednostek zaczynamy starszy szeregowy?
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez suciovips 8 sty 2016, o 23:46

Od pancernego
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]

Postprzez Hetman.Jack 9 sty 2016, o 00:36

Swoje zdanie już kiedyś przedstawiałem. Poczekam do końca tworzenia pomysłów i wtedy się wypowiem. ;)
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Następna strona

Powrót do Inne Sprawy