Strona 1 z 1

C/4 Karakachanow vs. Swarzewski

PostNapisane: 29 sie 2011, o 20:36
przez imi
Sąd Najwyższy,


Oskarżyciel: Iwan Karakachanow (A8032)
Oskarżony: Andrzej Swarzewski (AD718)


OSKARŻENIE: Dnia 29 sierpnia 2011 roku, w temacie na Forum Centralnym pt. "Marsz przeciw Sarmofobii" obywatel Swarzewski opisał przemarsz rzekomych tysięcy zwolenników poglądów skrajnie prawicowych. Sama zabawa w narrację jest jak najbardziej wskazana, nawet jeśli osobiście poglądy obywatela Swarzewskiego uważam za bzdurnie nie neguję jego prawa do opisywania marszów. Nurtuje mnie natomiast wzywanie do przemocy na tle politycznym. Hasła w stylu: "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć wandeiści" za niedopuszczalne w miejscu publicznym. Jako człowiek o poglądach lewicowych, poseł Komunistycznej Partii Sarmacji, członek Rządu Ludowego i i były prezydent Mandragoratu Wandystanu czuję się zagrożony obwieszeniem oraz popadam w paranoję widząc wszędzie młodych ludzi chorych na białaczkę (łyse są biedactwa...) ścigających mnie z sierpem i młotem. Moja integralność jest wystawiona na szwank, co może skutkować hospitalizacją i zaniedbaniem przeze mnie obowiązków publicznych. Cierpi również moje życie seksualne i uczuciowe, gdyż ze strachu nie mogę, a mój chłopak grozi mi odejściem.

W tym samym wątku na Forum Centralnym obywatel Swarzewski wykazując się złą wolą wprowadza w błąd nowych obywateli twierdząc iż Hymnem Księstwa jest bliżej nieznana mi pieśń "Boże coś Sarmację". Co jest oczywistem kłamstwem, bo hymn to my mamy czadowy.

Wysoki Sądzie,
Domagam się pouczenia w miejscu publicznym obywatela Swarzewskiego o tym jakie są rzeczywiście symbole Księstwa Sarmacji, a także zadośćuczynienia na rzecz dowolnej wybranej przez Wysoki Sąd inicjatywy sarmackiej w wysokości 10 000 libertów.

Jako dowód w sprawie załączam: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&p=38002#p38002

Re: Karakachanow vs. Swarzewski

PostNapisane: 1 wrz 2011, o 12:03
przez Hugo
Srebrny Róg, dnia 1 września 2011 r.


Postanowienie Prezesa Sądu Najwyższego


W związku z tym, że wniosek Obyw. Iwana bar. Karakachanow (A8032), mimo użycia słów 'oskarżyciel', 'oskarżony', 'oskarżenie', w swej treści nosi znamiona pozwu cywilnego, na podstawie art. 5 ust. 1 in fine Ustawy Sejmu nr 115 z dnia 26 paździenika 2010 r. Kodeks Sprawiedliwości (ze zmianami) postanawia się przekazać niniejszy wniosek na ręce Jego Książęcej Mości.

(-)
Prezes Sądu Najwyższego

Re: Karakachanow vs. Swarzewski

PostNapisane: 1 wrz 2011, o 13:31
przez imi
Wysoki Sądzie!

Przepraszam za uchybienia spowodowane moją ignorancją. Dziękuję za zajęcie się tą sprawą.

Re: C/4 Karakachanow vs. Swarzewski

PostNapisane: 7 wrz 2011, o 09:48
przez Piotr_II_Grzegorz
Wyrok w imieniu Księstwa Sarmacji

Książę:

oddala powództwo.

Uzasadnienie.
Powództwo jest oczywiście bezzasadne.

Re: C/4 Karakachanow vs. Swarzewski

PostNapisane: 9 wrz 2011, o 09:24
przez imi
Z całym szacunkiem. To,że coś jest dla WKM oczywiste, nie oznacza, że chociaż jednozdaniowe wytłumaczenie dlaczego mi się nie należy. Zamiast "jest oczywiście bezzasadne" mógł równie dobrze WKM napisać: "powód jest ignorantem". Odbiór jest ten sam, a i jak mniemam intencja podobna...