Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięgi wojskowe

Moderatorzy: Książęca Żandarmeria Wojskowa, Wojska Bojowe

Re: Przysięga Wojskowa

Postprzez martes 21 gru 2014, o 19:13

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
martes
martes
Królestwo Teutonii

Re: Przysięgi wojskowe

Postprzez suciovips 27 gru 2014, o 17:19

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]
Dowódca oddziału specjalnego GROMOWŁADNI

Nie jestem idiotą ani imbecylem po prostu KOCHAM militaria i tyle

Mors ? Quidquid ! Vita ? Quidquid ! Maximus - vincere .(Śmierć? Nieważne! Życie? Nieważne! Ważne – zwyciężyć. )

Postprzez Remigiusz L. 27 gru 2014, o 17:42

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez M. Kawowy 27 gru 2014, o 17:48

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Odolan Zwitariusz.
markiz Młynek Kawowy

Obrazek
M. Kawowy

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 31 mar 2015, o 18:03

Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez Daniel Iwanienko 3 cze 2015, o 21:51

Nick na IRC: AlDanieloss

Postprzez Daniel Chojnacki 8 cze 2015, o 16:38

Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu

Poprzednia strona

Powrót do Przysięga Wojskowa