Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięgi wojskowe

Moderatorzy: Książęca Żandarmeria Wojskowa, Wojska Bojowe

Re: Przysięgi wojskowe

Postprzez Irmi 21 cze 2011, o 18:59

„Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić”.

Tak mi dopomóż Bóg
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez AlDanieloss 19 lis 2011, o 07:45

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.
szer. Daniel Sobieski
Mieszkaniec Zielnyboru
Prezes klubu FC Steamtown
Właściciel Kopalni Sobax

Postprzez Hetman.Jack 29 gru 2011, o 18:40

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Tymek 2 sty 2012, o 15:29

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Tymoteusz Zwolf
Towarzysz SHR,
Starszy Szeregowy Książęcych Sił Zbrojnych

Mieszkam w Sarmacji od 27 listopada 2010r. !
Tymek

Postprzez зхао 14 sty 2012, o 20:20

(-) Szeregowy Xi Iwanowicz
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez зхао 15 sty 2012, o 13:18

Pomyliły mi się stopnie. Zapomniałem, że jestem w KMW. W podpisie miało być (-) mar. Xi Iwanowicz :oops:.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Valanthir 2 kwi 2012, o 11:38

bosmanmat Wojciech wicehrabia Wiśnicki
Dowódca 1. Floty Marynarki,
Asesor Trybunału Koronnego,
Podskarbi Królestwa Baridasu.
Obrazek Obrazek

Postprzez Führanka 2 kwi 2012, o 15:19

„Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić”.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez IUdR 2 kwi 2012, o 16:00

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić!

(-) marynarz Ignacy Chojnacki de Ruth
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Simon Villee 2 kwi 2012, o 20:20

(-) Simon kaw. Villee

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przysięga Wojskowa