Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięgi wojskowe

Moderatorzy: Wojska Bojowe, Książęca Żandarmeria Wojskowa

Re: Przysięga Wojskowa

Postprzez martes 21 gru 2014, o 19:13

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
martes
martes
Królestwo Teutonii

Re: Przysięgi wojskowe

Postprzez suciovips 27 gru 2014, o 17:19

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]
Dowódca oddziału specjalnego GROMOWŁADNI

Nie jestem idiotą ani imbecylem po prostu KOCHAM militaria i tyle

Mors ? Quidquid ! Vita ? Quidquid ! Maximus - vincere .(Śmierć? Nieważne! Życie? Nieważne! Ważne – zwyciężyć. )

Postprzez Remigiusz L. 27 gru 2014, o 17:42

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Minister Pokoju
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez M. Kawowy 27 gru 2014, o 17:48

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Odolan Zwitariusz.
markiz Młynek Kawowy

Obrazek
M. Kawowy

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 31 mar 2015, o 18:03

Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez Daniel Iwanienko 3 cze 2015, o 21:51

Nick na IRC: AlDanieloss

Postprzez Daniel Chojnacki 8 cze 2015, o 16:38

Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu

Poprzednia strona

Powrót do Przysięga Wojskowa